Javna opomena !!

Javna opomena !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nodiash i bulex, ako nastavite sa spamom u svakoj temi dobit ce te trajni ban. Imate temu u off-u i to vam nije dovoljno vec spamate skoro svaku temu. Eto samo toliko da se zna ;).
 
Član
koju to svaku temu majke ti???????????

ja cu ti nabrojat sad ovde 10 rubrika u kojima sam aktivan a ostale me nikad nisu vidile...da je svaka tema i da odgovaram na sve imo bi 3000+postova...nemoj pretjerivat...

Ajd sad posto si znao tako javno opomenuti izigravajuci nekog "Boga" foruma il slicno i usput me uspio iznervirat jer mrzim kad ljudi pridaju sebi vise znacaja nego sto ga zasluzuju onda mi objasni po cemu si ti dos'o do tako smjelog zakljucka da spamam u svakoj temi(za bulexa ne znam jer ne pratim a vjerujem da nije ni njegov slucaj takav)...navedi mi molim te sve te teme u kojima ja to tako uzasno spamam...izvuci mi te postove molim te u zadnjih kolko god hoces vremena pa da vidim te spamove...daj mi neke dokaze...ti si admin na ovom forumu tebi je to sekunda posla...ili pak mozes ako ti se neda ili ne mozes onda izbrisi ovaj post jer ti to tako dobro radis i banuj me pa da zavrsimo s ovim...ako ces se tako osjecat bolje...ako neces reci mi slobodno sam cu ja otic nisam ja ovisan o "tvom" forumu...dobar jest al ne toliko da moram gledat neke prozivke samoprozvanog "king of the forum" ili whatever...
 
Član
Da vam ne brisemo svakodnevno postove imali bi po 5000 najmanje.. Ne zelim ulaziti u nikakve raprave, opomenu ste dobili pa vi nastavite.
 
Član
Mozemo mi raspravit i preko PM ako ne zelis ovde nije nikakav problem samo mi reci gdje ti to brises moje postove jos osim u chatu...tu spamam svakodnevno nema govora zato chat i sluzi...i nisam jedini a nit se bunim kad brises...bujrum...a opet pretjera kad rece da bi imo 5000...ovo ti je od danas nesto cim si tako nerealno reagovo a ako ti spamom smatras sto smo se zajebavali u temi "problemi s forumom" jebiga onda...nisam imo vise od 5-6 postova i svi su bili zajebancija...
 
Član
To je samo jedna od mnogobrojnih tema. Bukvalno nema dana da tebi i njemu ne obrisem bar 20 postova iz tema van off rubrike, a sigurno brisu i ostali admini i modovi tako da ja i ne vidim neke komentare.
 
Član
Ma ako meni obrises to je onda par njih al sigurno nije 20...da mi brises tu brojku nebi imo ni 1000 sad...u prosjeku postam 50-60 puta dnevno od toga pola i vise je u chatu...a chat se sav brise redovno i jos plus tih 20 sto ti kazes van off-a kad izracunas tako onda bi bio sad u minusu...ne kazem ja da ne spamam nekad i van off-a al nije to u tolikoj mjeri da ti sad neke javne prozivke plasiras bez ikakog PM-a il sta vec...vecina mojih postova van off-a je u clanovima i automobili uopsteno i tu postam normalno ko i svako drugi...al nejse...reko si svoje...
 
Član
a sta je za tebe... off ono sto ti mislis ta je off... ili ono sto se nekome ne svidja ako se kaze na odredjenoj temi... pa prijavi pa ti to shvatis kao... offtopic..... ako ces nas vec javno optuzivati.... DA NA SVAKOJ TEMI OFFTOPICARIMO makar daj dokaze pa da vidim gdje je to ogromni offtopic..... a ja znam zasto mi se postovi brisu.... :cool:
 
Početnik
zao mi je sto se mijesam u temu, ali mislim da - kad je vec zapoceta - mozemo nesto i dodati... kao sto vec napisah u off-topic, ne pratim sve clanove, u svakom momentu i detaljno sta ko pise, posebno ne sta pise bulex (jer je vulgaran i sirov, cisto mi je neprijatno procitati ono sto on napise), ali stekla sam utisak da je opomena bila malo ishitrena i vise koristena kao javno upozorenje svima... neko mora biti primjer... javna opomena je (vjerovatno) dobro sredstvo, jer je svi vide, pa i oni koji nisu direktno prozvani mogu obratiti paznju na svoje ponasanje... ipak, mozda je najprije trebalo rjesavati stvar PM-om... (ako je ovo nakon PM; zanemariti komentar ;) )

no, cini mi se da nije bilo mjesta pominjanju nodiash-a na ovaj nacin... decko je uljudan, objektivan i zabavan, cini mi se da su mu komentari na mjestu, a sto se off-a tice, zaista nije toliko primjetan po off-u kao sto je slucaj sa bulex-om... naravno, ima jos puno clanova koji off-topic-are po raznim temama, vjerovatno neki i mene svrstavaju u isti kos, ali koliko god se trudili da ne idu (ili ne ideMO) u off, to se desi...

ne mislim da je edo "kralj foruma", niti da se takvim ponio, nego je jednostavno covjeku pukao film...
 
Član
nemoras ti bilosto gurati svoj nos gdje god hoces.... ovo se tebe ne tice.... ti onako... sa svojim postovima nemas nikakve dodirne tacke sa ovim forumom.... a to sirov i vulgaran... makar nisam iskomplexiran kao ti... bolestan... i ne lazem po forumu... samo da guzici dignem nivo :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top