Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=148739591912416&set=a.121374257982283.20171.100003291286152&type=1&theater


Evo uradio sam sebi cajgere na svom golfu kecu pa sami procjenite!!!
 
Ljudi mlim vas moze li mi neko draditi cajgere za golfa keca dizel sa obrtajima samo bjele poozadine i crveni brojevi znaci 5000 obrtaja moolim vvas bilo ko!!!!
 
Druze pitanje... Na chemu se shtampaju...??? Kapiram da je u pitanju neka folija,ili...?
Na chemu bi ih ja shtampao kada bi hteo da promenim...?
I naravno... Svaka chast na ovim uradjenim....! :cool:

P.S.Auto je Opel Vectra B '99 ; 2.0XEV
 
Član
Jel moze ko da prepravi ove cajgere
chin_check_chris.jpg

Da ide 220km/h
fwkr3t.jpg

a ovdje da bude 70 owih obrtaja ajd pls pomagajte hitno mi jee
 
Dugo me nije bilo na forumu..... bilo nekog posla (hvala bogu)....

sad sam presao na apliciranje folija na majice, reklame po radnjama i slicne stvari.... nemam vremena vise za ovo......

Drago mi je da je ova tema jos ziva.... ako uhvatim vreemna i jos nesto uradim... obavezno postavljam ovde.....

nemam satova da mogu da uzmem mjere i po njima radim..... ako i imate neki zahtjev obavezno postavite sliku svog cajgera (moze se uraditi i mobitelom... ali bi bilo idealno ako bi bio scan)..... i mjere po kojima mogu da namjestim taj cajger na orginalnu velicinu i po njima da uradim i postavim na A4 da je lakse za stampu (u protivnom vam laze sat, cak i milimetar ako ne pogodite velicinu cajgera prilikom stampe lagati ce vam za par kilometara/sat).....

toliko od mene i sve najbolje....
 
Član
Ajde neka neko nabaci za Fiat Bravo/Brava. Imam skenirane original cajgere, ali sam "operisan" od crtanja po Corel-u.
 
Član
Remblender je napisao(la):
Da se cajgeri ne izgube u stranicama......
UPDATE 09.02.2011.

Svi cajgeri su u JPEG formatu i odgovaraju A4 papiru
Idealno stampanje iz CorelDRAW-a
tutorial kako ispravno odstampati cajger iz CorelDRAW-a


________________________________________________________
YUGO 45


_______________________________________________________
Opel Kadett E Notchback
(mislim da odgovara i za druge kadete)



_______________________________________________________

Golf MK1



_______________________________________________________

Golf MK2



________________________________________________________

Golf MK3



________________________________________________________

Probni za koje mi nije javljo o ispravnosit dimenzija


evo i cajgeri za audi 80 1.8 87mo godiste ako nekom treba. Danas nosim na stampu nove jer originalni odvratno izgledaju sa led sijalicama. Postavljam slike veceras ako uspijem uraditi.

34exhys.jpg
 
Član
evo i cajgeri za audi 80 1.8 87mo godiste ako nekom treba. Danas nosim na stampu nove jer originalni odvratno izgledaju sa led sijalicama. Postavljam slike veceras ako uspijem uraditi.

34exhys.jpg

[/quote]

evo prvog po danu
9axr2r.jpg
 
Član
Ljudi,planirao sam da odnesem sliku cajgercica za juga (ovog sa sajta) da mi odstampaju u fotokopirnici, da li su ovo prave dimenzije cajgera??? Hvala :icon_question:
 
Top