Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

Član
ljudino.. Vectra ti je za 10, hvala Bogu.. nema seljačkog tuninga, već sve većina majka fabrika, sve joj stoji perfektno.. a još bolje bi joj stajao malo jači motor.. ali siguran sam da i ovaj može potegnuti fino :)
 
ljudino.. Vectra ti je za 10, hvala Bogu.. nema seljačkog tuninga, već sve većina majka fabrika, sve joj stoji perfektno.. a još bolje bi joj stajao malo jači motor.. ali siguran sam da i ovaj može potegnuti fino :)
Hvala na lijepim riječima, nije "već" sve nego sve je fabrika, ovi neki detaljčići su nebitni u ukupan dojam slike. Za sad nemam namjeru mjenjati motor jer nema puno pređenih, i sasvim sam zadovoljan kako s motorom tako i potrošnjom, ali da mi izleti i500 (2.5 v6 194 ks) mašina koja mi i jedino sad fali uzeo bih je, što je i jedini motor koji bi ubacio.
 
Napokon došao u moj posjed!! Riječ je o vrlo rijetkim modelima Siemens ncdr 1100 navi radijima, koji su dolazili u vrlo malo modela koji su bili vrhunski opremljeni. Iako nisam uspio naći CID (color info display) i ovo je za početak, što ne znači da ne tražim dalje :D Od opelaša ovo je samo kolega Dragon imao u svojoj Astri, a evo i ja polako slažem...svira extra iako je preko transmitera s mojim OEM zvučnicima...
Inače kad je sve u kompletu, ima radio, mp3, navigaciju, putno računalo, telefon...

IMG_0612.JPG IMG_0644.JPG IMG_0645.JPG IMG_0646.JPG
 
Top