Irmscher by Harli - update!

Irmscher by Harli - update!

Počinje Irmscher projekt :)

Motor 1.6 16v, 1997 godina proizvodnje, 109.000 sad pređenih kilometara ima, ja sam drugi vlasnik, auto nikad lupano nije, malo teško povjerovati da s ovom godinom proizvodnje ima samo ovoliko pređenih kilometara, ali oni koji poznaju auto znaju i tu informaciju. Alu feluge 16 coll, s gumama 225/45 GF Goodrich ( mislim da se ovako piše ), novi kristalni farovi iz jednog dijela, Xenon svjetla, Sony Xplod ozvučenje, Panasonic tilt radio s živim bojama, Gewinde Raceland sokoro nove namontirane sad za vikend,
Na auto se uskoro stavlja kako sam i najavio Irmscher sva oprema, po pitanju Styling-a, trenutno je sve to pobrojano na lakiranju a i čim se pjesak još malo makne s cesta stavljam ih odmah, ostalo je sve tvorničko na njoj i nemam namjeru raditi motor, doraživati ili takvo što, sem još unutrašnjost staviti u kombinaciju kože i akantare, koja kombinacija još ne znam ali nešto ću već izmisliti ;)
Prvo u nizu Gewinde...stavljene za vikend....

os92lj.jpg
[/img]
2dhejvm.jpg
[/img]
2mdmal3.jpg

Branici, pragovi znakovi, Obrve sve na lakiranju pa se čeka da to bude gotovo da se izađe na cestu :) Svi dijelovi su Org IRMSCHER, tako da će biti kod nas u kraju mislim jedina takve vrste, čim se lakira stavljam slike :)
 
Administrator
RE: Irmscher projekat

evo editovao sam ti prvi post...
fina vectra pravo... a fini i planovi... sto prije nam daj slike...
samo edituj jos prvi post i daj nam informacija o autu, tacnije motor, godiste i tako...

sretno u nastavku;)
 
Administrator
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

sad ti je sve u prvom postu i editovan ti je naziv teme...

sretno sa radovima i redovno nas izvjestavaj;)
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Hvala ti druže sad je sve ok, kako budu radovi napredovali tako ću i slike stavljati. :D
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

osvjis.jpg
[/img]

Ovako bi trebala izgledati s tim da ima još izmjena u farovima koji imaju obrve za MAD LOOK, originalna maska bez znaka s logom, pragovi ostaju isti, te se dodaje zadnji nastavak, koji se ovdje ne vidi.

2mos11u.jpg
[/img]

Ovakav nastavak ide još nazad :)
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

fino fino, dugo vec nisam vidio da neko sredjuje ovakav auto, bas me zanima kako ce ispasti na kraju, sretno u svim radovima, redovno nas izvjestavaj:cool:
 
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

evo druže svrati ponekad pa ćeš vidjeti slike kako će ispasti :)
 
Član
RE: Opel Vectra 1.6 16v - Irmscher projekat

Bit ce ovo nesto :cool::cool::cool: heheh hmmmm samo mi skroz nepoznata vectraaaa sretno
 
Top