Ima li itko?

Ima li itko?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ekipa, trebam malu pomoc. Ako tko ima u mobu broj 062/107/457 neka mi se javi na PM. Hitno mi je potreban vlasnik broja.
Hvala unaprijed:icon_biggrin:
 
Član
Jel ti to zenu zove?:icon_evil: Znam kako ti je.:icon_evil::icon_evil::icon_evil:
Nemam tog broja.
 
Član
Kenno je napisao(la):
ja imam 062 107 504 i 062 107 719-oba sa podrucja zenice....

E da bar znam iz kojeg je grada pa da suzim malo potragu a ovako nista neznam, na sve moguce forume sam okacio isti upit pa valjda ce netko znati.
100 km i dalje stoji;)
 
Član
Iceman je napisao(la):
Pa jarane gdje je toliko zapelo...

A majmun, mrzim ljude kojima ces prije zbit metar u guzicu nego cenat u glavu. Nije bitno, jednostavno ga hocu "upoznat" i malo mu promjenut licni opis
 
Legend
GOLFVR6 je napisao(la):
Tko ga iskopa dobiva 100 km:icon_biggrin:

Evo sad sam ga ja zvao, i posto zovem iz Tz, sa fiksnog javio mi se lik, momak neki mladji mozda nekih 20tak godina. Bio je negdje gdje je velika buka, kao pored magistrale ili slicno.

I trazio sam neko bezveze ime, i spusti mi.
 
Član
daki je napisao(la):
GOLFVR6 je napisao(la):
Tko ga iskopa dobiva 100 km:icon_biggrin:

Evo sad sam ga ja zvao, i posto zovem iz Tz, sa fiksnog javio mi se lik, momak neki mladji mozda nekih 20tak godina. Bio je negdje gdje je velika buka, kao pored magistrale ili slicno.

I trazio sam neko bezveze ime, i spusti mi.
Mladji?. ***** ga odakle muda, daaaaaaaaaj ga neko nadji.....
Hvala Daki
 
jel te nešto zeza na račun auta ili nešto private sigurno ti je nešto veliko uradio čim ga ovoliko tražiš
 
Član
dadao_style je napisao(la):
jel te nešto zeza na račun auta ili nešto private sigurno ti je nešto veliko uradio čim ga ovoliko tražiš
Nije auto druze, zaboli me kita za kola. Privatno je nesto al me bas ujeo!:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top