Ima li itko?

Ima li itko?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
razumijem nadam se da ćeš to rješit što prije (pozdrav vidimo se a ja sam dado što samo se upoznali u mostaru na mini meetingu kad je kiša padala sorry na ot)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
razumijem nadam se da ćeš to rješit što prije (pozdrav vidimo se a ja sam dado što samo se upoznali u mostaru na mini meetingu kad je kiša padala sorry na ot)
Znam druze, nisam zaboravio.Pozdrav
 

Lav

Član
pa sto trazis moj broj??????????
hahah
ma zajebajem se, nego nemoj se iznenadit sto je mladji lik vidis da se ova djeca danas furaju samo tako
 
Član
Policija moze provjeriti samo treba prijava pa da oni traze nalog!
Nas je na poslu tako neko lozio pa smo ga nasli!
 
Putovanja.ba
Administrator
tibor987 je napisao(la):
jesi pokusao preko web imenika ili na web imeniku mobilnog operatera ?...

Nisu pronađeni podaci koji odgovaraju unesenom broju

Ultra kartica, najbolja stvar za lopove danas.
 
Član
evo sad sam ja zvao... prvo mi se javi neki momak pa onda cura neka.... Ja mu furku zado ajmo na kafu ofo ono reko da nece mu izletit ime....
 
Član
ma kakav problem BA !!! daj trebi , jaranici, rodici kome god da ga okrene i da kazhe ovdje Minelina, Amrina il' Sanelina jaranica (kakvo god ime) i nek' mu slozhi shupljak kao ganjala je njegov broj al' joj bilo ofirno da prva nazove BLA BLA da skratim i nek zhenski odradi poso' ime nadimak gdje izlazi ili shta vec ETO PROBAJ pa cesh mi se zahvalit' ABD ;)

(ja sam tako dosho do jednog ublehasha, a i taj je ublehash sto posto)
 
Član
KoKUz je napisao(la):
ma kakav problem BA !!! daj trebi , jaranici, rodici kome god da ga okrene i da kazhe ovdje Minelina, Amrina il' Sanelina jaranica (kakvo god ime)  i nek' mu slozhi shupljak kao ganjala je njegov broj al' joj bilo ofirno da prva nazove BLA BLA da skratim i nek zhenski odradi poso' ime nadimak gdje izlazi ili shta vec ETO PROBAJ pa cesh mi se zahvalit' ABD ;)

(ja sam tako dosho do jednog ublehasha, a i taj je ublehash sto posto)

ovo je dobar savjet..upalit ce garant a ako ne upali onda je lik derpe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top