Honda CRX

Honda CRX

erol_brcak je napisao(la):
Vala jedina mana ovaj pokrov od cajgera, ovaj plis je odvratan brate, aj da je crn, al ovako bas bode u oci i nije neka ni fora, ostalo sve grmi, sjedi 5 ;)

bio je crn.. kao volan.. i tabla.. al je izblijedio od sunca za cca mjesec :(
 
Član
Fenomenalno, iako bi možda umjesto narančastih žmigavaca estetski ljepše izgledali bijeli... al, o ukusima se ne raspravlja, svaka čast, auto je extra! :icon_smile:
 
slazem se sa erolom i meni je to platno ruzno,evo uradio sam ti u ps-u crvenu verziju,mislim da je ovo pun pogodak :icon_biggrin:

 
Član
Najbolje bi bilo crna koza ili sta je vec kao lajsna na tabli iza cajgera i gornji dio vrata, jos ako bi neko mogao da ti napravi dupli sav po ivici cajgera kao recimo ovo:

interior_design.jpg


Ali ne ovako:
Image00023.jpg


Znaci razlika je sto je onaj prvi bas na ivici i fino prati ivicu a ovaj drugi je malo smaknut.
 
menjic.. kao ovu prvu sliku shto si postavio.. e isto tako je bilo na moje auto kad sam je uzeo al je bilo malo propalo.. rashilo se i pocijepalo.. ovako cu da uradim opet.. :) hvala :)
 
Član
Nema na cemu, tako najbolje izgleda i najbolje se slaze sa ostatkom.

Jesi li pogledao link koji sam ti poslao za ulje, napominjem samo iz razloga sto brinem da ces zajebati motor, pise da je ulje extra za trke i da ga voze jedan ili dva dana trke zavisno od kojekakvih uslova.

Njihova voznja u ta dva dana nije ni blizu vozikanja po gradu ali opet ako oni mijenjaju u dva dana ja ne bi vozio ni tih 5000 koliko si ti rekao.

Nego bi nasao neko drugo malo vise civilno ulje da se tako izrazim, ne kazem da ovo ne valja nego samo kazem da nije za uslove za koju tebi treba.
 
kontaktirao sam nekoliko ljudi koji se bash razumiju u ulja...
pitao ih koje je najbolje ulje.. po raznim forumima.. na raznim jezicima..

svi su mi rekli da za ovaj motor ide motul 300v i da nishta bolje ne mogu usuti u njega :)
 
evo danas sam pravio neshto za hondu









sjutra se radi montazha.. kad se sve uklopi kako treba skida se i farba u crvenu pa opet montira
ici ce i crveni strut bar, prednji i zadnji u istoj boji :)


a evo josh neshto..


shto mi je stiglo danas.. :) ne znam da li grijeshim shto postavljam ali ako smeta obrishite :) iz honda club HR



:)
 
Član
crxmugen je napisao(la):
kontaktirao sam nekoliko ljudi koji se bash razumiju u ulja...
pitao ih koje je najbolje ulje.. po raznim forumima.. na raznim jezicima..

svi su mi rekli da za ovaj motor ide motul 300v i da nishta bolje ne mogu usuti u njega :)

Nisam rekao da nije najbolje, ali na koliko dugo je najbolje i u kojim uslovima to ja govorim. Ja sam samo primjetio da sipas sportsko ulje namjenjeno za uslove na stazi u auto koje se vozi po gradu, pa sam samo pitao dal si i to napomenuo da se uzme u obzir kad si ih pitao koje ulje je najbolje.

Nego nema veze, sretno u nastavku auto ti je vec perfekcija samo steta bi bilo da se radi ulja desi neko sranje, stalo mi je do svake honde i svakog covjeka pa sam samo zato pitao.

I ja sam sad u dilemi sta sipati u moju i nemam pojma ni odakle da pocnem ja vecinom polako vozim sa tu i tamo povremenim ispadima :)

A sve mi se cini da cu nastaviti sa Modricom 5w30 ECO Plus, koliko god to cudno zvucalo nekome.
 
zahvalan sam ti shto se toliko muchish da mi objasnish .. stvarno.. ali

vec 25 000km sipam taj motul 300v i odlichan mi je.. i ne troshi ga puno uopshte..

mijenjam ga na 5000 km a auto se vozi dosta chesto u visoke obrtaje..

skoro svaki ili svaki drugi dan sa hondom odem na otvoreno do oblizhnjeg grada i nazad.. 30km tamo 30 ovamo.. 60 km .. vecinom sve full gas :)

meni se pokazalo extra.. sad ne znam.. uvijek se desi neki sluchaj.. bilo sa motulom ili bilo kojim drugim uljem :)

hvala josh jednom shto brinesh :)
 
hahahaah :)


evo danas se nastavilo sa radom i zavrshilo :)




















ova crvena strelica ( naljepnica ) je bzv tu.. stigla mi je nova sjutra cu je zalijepiti na pravo mjesto

bolje slike sjutra preko dana..

ja sam prezadovoljan.. postigao sam ono shto sam zhelio... postoji mogucnost shtelovanja.. naprijed, nazad, gore i dolje po 1 i po cm.. tako da cu se o poziciji razmislit..
mada ovako skroz spushtena mi se svidja.. :)
 
Top