Honda CRX

Honda CRX

Početnik
EE9 je napisao(la):
Iako mi je VW oduvijek bila najomiljenija marka automobila...gledajući ovog tvog "japanskog kupe-stojadina", moram priznati da mi se HONDA počinje sviđati! ;)

Meni su tome da zavolim Hondu doprinjeli jos Erol , Mario , al' kad sam ovo vidio :icon_eek: S V A K A C A S T ! ;)
 
Član
istina da je auto superiska, ali istina je da ima i jednu jedinu manu.................................jebo ga ti druze da li si normalan :icon_mad: (IZVINI STO TI SE OVAKO OBRACAM, ALI SHVATI DA MORAM) auto za pozeljeti ;) :cool: magistrat je mala stvar za ovo sto je ucinjeno da auto ovako izgleda pripada ti titula dr.za CRX :icon_biggrin:
 
Član
Perverzija ! Najljepša Hoooonda koju sam do sad vidio ;) Puno srece i predjenih kilometara želim !
 
G2_1.6B je napisao(la):
EE9 je napisao(la):
Iako mi je VW oduvijek bila najomiljenija marka automobila...gledajući ovog tvog "japanskog kupe-stojadina", moram priznati da mi se HONDA počinje sviđati! ;)

Meni su tome da zavolim Hondu doprinjeli jos Erol , Mario , al' kad sam ovo vidio :icon_eek: S V A K A C A S T ! ;)

hehe, mislim da je EE9 bio malo sarkastican :D
 
evo isprobavam felme danas.. razmishljam josh uvijek da li da uzmem ili ne...

ako uzmem.. bice crne kao shto su ove sad... i ova o.z naljepnica na krak ce biti crvena.. kao i ovo oz na chep od felme...


vidjecemo.. :)


uglavnom.. moje 17" necu prodavati pa mi neka 2 seta
a ako ne budu stojale na hondu uvijek ih mogu prodati..










 
Top