Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Član
RE: Honda Civic ED7

Sta mislis da stavis od type-r rucicu:D?

il nesto slicno tome

9sxmwi.jpg
 
Početnik
RE: Honda Civic ED7

fkt prelijep autic, jos ovako nezavrsen...razmisljao sam samo o CRX-u, ali sad nije iskljucen ni Civic...i meni ce biti, koji prije naleti..:cool:
 
RE: Honda Civic ED7

@vladica: gengele,gengele :D

Ma Oggy neces ba pozalit,auto je fenomenalno,haj sve,zvuk,kako ide,kako drzi cestu,al vozacki polozaj,pa lezis na podu,volan ti u krilu (ako se moze podesavat visina doduse,kod mene moze :) ) ma savrseno.

CRX je vise sminka definitivno,al sem po izgledu to su totalno dva identicna auta ;)
 
RE: Honda Civic ED7

update mali :)

Kupio dvije nove Tigar Hitris za nazad,posto su bile skroz lose Pirelli P6000,stare deset godina. I jos jednu polovnu Tigar Prima,jer je naprijed ta sara i to nasao isti datum proizvodnje kad i te prednje,ista potrosenost,moro sam uzet,jer ionako rezervnog tocka neam,a jefitno uletila.
 
Administrator
RE: Honda Civic ED7

erole brate stvarno si fino sredio hondu... kad sam vidio tvoju zagrijao si me za hondu;) svaka cast ;)
 
RE: Honda Civic ED7

O pa hvala,drago mi je to cuti :) Vec sam jednog jarana koji nije imao polozeno i htio Golfa uzimat,provozao u Hondi,dao mu da provoza,nafuro i eno ga ,sad je ponosni vlasnik CRX-a mk1 :) a ima jos kandidata koji su sve vise zainteresovani :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

erol_brcak je napisao(la):
CRX je vise sminka definitivno,al sem po izgledu to su totalno dva identicna auta ;)

Ma kakvi , meni je ova tvoja veca sminka od crx mk1 10 puta;) Svaka cast za auto i za slike:cool:
 
Top