Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Honda Civic ED7 - Komentari projekta

Administrator
RE: Honda Civic ED7

erole brate svaka cast za hondicu i napravljeno vrijeme... honda odlicno ide... zao mi je bilo kad su te vratili sa starta zbog puknutog hladnjaka, ali opet si se vratio u utrku i pokazao odlicno vrijeme, jer kako ti rece krivo ti cekas toliko da probas auto i jos pogotovo sa novim motorom, ali eto sve je proslo kako treba... tebi cestitke i za auto i za napravljeno vrijeme ;)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Svaka cast na DOHC-u... samo jos punooo trebas uraditi da skines na 14,5, sada ti govorim o svemu drugom sem skidanja kila...... jedino ako direktno ides na nitro.

Inace, super vrijeme, steta za hladnjak ali popravit ces ti to... :)

A vrijeme ti je mislim 15,35 sec... u finalnoj voznji bilo, a najbolje vrijeme ti je bilo mislim 15,2xx ne 15,03xx

no o detaljima kada izbacim spisak...
 
RE: Honda Civic ED7

E reko sam da nisam siguran dal je 15.03x,tako mi rece dvoje ljudi koji se medjusobno ne poznaju :D svakako i da je 15.2 ja sam opet prezadovoljan,to je poboljsanje od 1.2 s u odnosu na prosli rejs :)

Znam da je potrebno puno da se skine tih 0.5 ili 0.7 s,no o tom po tom,vidjet cemo,ima sad do iduce sezone mnogo,pa bumo vidjeli,bivsi vlasnik je sa ovim dohc-om radio 14.8 uz kraci mjenjac (sastavljen od 1.3 i 1.6 mjenjaca,imam oba btw :) )i na r1r gumama.
 
Član
RE: Honda Civic ED7

Imam ti ja broj lika koji je sastavio najkraci moguci mjenac za SR za D seriju
 
Član
RE: Honda Civic ED7

najkrači OEM mjenjač za d-seriju sa ugraženim FD 4.437 i dugom 5. [/b ] ... slagan sa 1. i 2. od d16z6 ... 3.i 4. najkračom od d16a9 i 5. najdužom od d15z6 (odlična za od autoput) ... PRODANO ... po želji slažem kratke/duge mjenjače pošaljite mi spec. i sve što se da složit! jebiga.. prodo ga.. ali ima i kratki mjenjač od d16z6 = 200e

00385 912552559 Vedran (hitt)
 
Legend
RE: Honda Civic ED7

cestitam druze na rezultatu, sta drugo da ti kazem
uz bolji izduv,intake,mooozda i kakav remap moze se skinuti tih 0.5 siguran sam, honda je to..

uz slickove i drasticnija olaksanja, moze to jos dole 100% :)
 
Član
RE: Honda Civic ED7

dobar mali dobar, postao si plaho brz sad, moracu da ti podijelim doznake na iducem SRu :)
 
Top