Hoce li biti uvoz euro3 auta??

Hoce li biti uvoz euro3 auta??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E raja zna li iko ista novo u vezi ovoga :icon_question:
Hoce li se ubrzo zakon dodnjeti za uvoz auta preko 7 godina tj.sa euro3 katalizatorom :icon_question:
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Neki dan sam citao u novinama da bi trebao se usvojiti u 12 mjesecu taj zakon!

A hoce li biti zakon da se mogu uvesti auta do 10god.starosti ili sa euro3.Mada su i ova sa euro3 rijetko starija od 10godina :icon_question:
valjalo bi to ;) ;)
 
Cuo sam da su tamo na carinama dobili uputstva i zakon, sad ne znam koliko je to tacno, ako imate nekoga da radi na carini provjerite...
 
Član
Nevjerijem da od toga ima išta jer pristupamo integracijama za EU, a tim se krši uvjet ulazka u EU ...
 
Član
Skrabo je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
auta sa 12 godina starosti koja moraju imati euro 3...

ekstra ;)

A hoce li ista rjesiti u vezi carine i PDVa :icon_question:
Smanjivati i sl..:icon_question:

neki dan sam pricao sa covjekom koji radi na carini...eh sad nisam siguran jeli se izbacuje carina ili porez ili se smanjuju za auta koja se uvedu iz EU.....
 
Član
Valjda to ide od 1 decembra ali raja misli da će moći uvoziti sve i svašta e k.rac nema šanse za vozila sa euro 3 motorom će trebati malo više eurića nego što mnogi misle.:smajli41:
 
Član
elvis_h je napisao(la):
Valjda to ide od 1 decembra ali raja misli da će moći uvoziti sve i svašta e k.rac nema šanse za vozila sa euro 3 motorom će trebati malo više eurića nego što mnogi misle.:smajli41:

pa jes ;)
mislie za 1000€ uves :cool:
 
Član
hoce,od decembra ide taj zakon,i moci ce se uvoziti auta sa euro 3 normom,peugeot je to poceo uvoditi 98,a ovi ostali vecinom 2000g.vec su formirane komisije za homologaciju takvih auta.
 
Član
Skrabo je napisao(la):
elvis_h je napisao(la):
Valjda to ide od 1 decembra ali raja misli da će moći uvoziti sve i svašta e k.rac nema šanse za vozila sa euro 3 motorom će trebati malo više eurića nego što mnogi misle.:smajli41:

pa jes ;)
mislie za 1000€ uves :cool:

Fakat.... ja sam se slucajno zadesio 2-3 puta sa 2-3 lika. Uglavnom je prica kao sad ce zakon i kontaju kako ih u svabiji ceka Golf4 TDI Highline sa euro3 motorom, novim gumama i punim rezervarom za jedno 2000€ . E pa kurko prijatelji :)
 
Član
Salas je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
elvis_h je napisao(la):
Valjda to ide od 1 decembra ali raja misli da će moći uvoziti sve i svašta e k.rac nema šanse za vozila sa euro 3 motorom će trebati malo više eurića nego što mnogi misle.:smajli41:

pa jes ;)
mislie za 1000€ uves :cool:

Fakat.... ja sam se slucajno zadesio 2-3 puta sa 2-3 lika. Uglavnom je prica kao sad ce zakon i kontaju kako ih u svabiji ceka Golf4 TDI Highline sa euro3 motorom, novim gumama i punim rezervarom za jedno 2000€ . E pa kurko prijatelji :)

Gledo sam ja tesko ipod 3000€ da se uzme golf4 dobar ;)
Ali uvijek moze ispasti nesto

evo sta bi ja trazio sebi :icon_biggrin: :icon_biggrin:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=127868156&pageNumber=1&tabNumber=2
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bida2wmsq1fc

opet zavisi gdje se u njemackoj uzima..mislim na blizinu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top