Golf mk5 2.0TDI sportline

Golf mk5 2.0TDI sportline

Član
Pao je i njima kvalitet, one najsvjetlije u zadnje vrijeme haos lose
nisam te jos probao koristim medium i dark,medium je bas tamam bude kultura prava,a spram pijacarki koje za mjesec izblijede i koje na coskovima se odmah odlijepe ove exalibur su tamam,a sad ko ima dublji dzep sto da ne lumar..:)
 
Član
excalibur folija je solidna za nekog ko hoce da vozi zatamnjeno auto, al govoriti da je to dobra folija i neki kvaitet je smjesno, sto i cjena govori

bavim se folijama profesionalno i od svih koje sam koristio excalibur je najlosija, moze proci za neka starija auta al na neko ozbiljnije skupo auto to nebi uradio cak i da musterija trazi, tipa ovog golfa

usput lijepo si se ponovio druze , cestitam :=)
 
Provjericu kasnije koja je folija, a danas skinute prednje lajsne sa karambolke
i desni retrovizor posto to nije u boji auta pa da bude sve u tonu,
hvala,pozz
 
Član
excalibur folija je solidna za nekog ko hoce da vozi zatamnjeno auto, al govoriti da je to dobra folija i neki kvaitet je smjesno, sto i cjena govori

bavim se folijama profesionalno i od svih koje sam koristio excalibur je najlosija, moze proci za neka starija auta al na neko ozbiljnije skupo auto to nebi uradio cak i da musterija trazi, tipa ovog golfa

usput lijepo si se ponovio druze , cestitam :=)


excalibur folija je solidna za nekog ko hoce da vozi zatamnjeno auto, al govoriti da je to dobra folija i neki kvaitet je smjesno, sto i cjena govori

bavim se folijama profesionalno i od svih koje sam koristio excalibur je najlosija, moze proci za neka starija auta al na neko ozbiljnije skupo auto to nebi uradio cak i da musterija trazi, tipa ovog golfa

usput lijepo si se ponovio druze , cestitam :=)
Post ti je u najmanju ruku bezze jer obojica znamo da dok nisi uzeo foliju s kojom sad radis koristio si excalibur, i lijepio si je znas sam na koja sve auta. Necu reci da je folija vrh, ali nije ni najlosija kao sto si rekao. Od ovih jeftinih varijanti je najbolja sasvim sigurno
 
Član
armine zato i mogu da kazem da je najlosija koju sam ja koristio, ta folija nije za profesionalnog rada i skupljih auta
 
excalibur su folije, a uradjeno par sitnica u boju auta
desni retrovizor i prednje lajsne na karamboilci.
102mf4x.jpg

2le30xt.jpg
 
Član
Golf ne izgleda loš na prvu, nadam se da je cijena bila baš jeftina dok si kupio auto koje je udareno i uz to napravljeno nakaradno. Svaka čast na volji.. Nadam se da neće ići u pravcu kojem je prijašnji golf išao, jesi prodao golfa u Mostar?
 
BHT Ovisnik
Jeste u Mostaru je, vidam ga i ja svaki dan. Ako ga ovi likovi srede kao sto imaju hondu CRX ne pise mu se dobro hahah :D
Inace ja sam excaliburom prilicno zadovoljan,posebno ako uzmemo u obzir cijenu
 
Top