Golf mk4 tdi by Taaky

Golf mk4 tdi by Taaky

Član
Aaa to ja furam svoj fazon ,jer kako sam prevuko 50tona lubenica do sad ,pa da se ne odvikava od najcesceg polozaja haha
 
Član
Ma to mi u talu radimo samo ššššš hahaha . U oba stane skoro isto ,inace kako bi mogli gewinde uzet drugacije
 
Član
Taky sve pohvale , medzu najljepsim do sada sto sam gledao na forumu , svaka xast za detaljcice, nadam se da cemo se sresti negsije i kaficu popiti ugl sretno u daljem projektu...
 
Član
Hvala kolega :) i ja sam tvoju boru pregledao i same su rijeci hvale . I ja se iskreno nadam da cemo se uskoro srest pa auta pregledat i kaficu popit .
 
Član
Pozdrav drustvo . Kod mene se opet nesto sitno radilo ,iako je zima ne miruje se nikad .
Kako su neki clanovi trazili slike kako sad auto izgleda kad sam ga konacno ustimao da je naprijed i nazad isti . Na gewindi trenutno imam 4.5 cm navoja . Najniza tacka naprijed mi je 5.5cm od zemlje .

Zatim zimske radosti :p


Zatim smo jos malo ulozili u mehaniku ,cisto da sam mirniji ,a izgleda da sam i ovim slucajem rjesio stalni problem cetvorki kojima diskovi tresu .





Imao sam stalni problem tresenja diskova ,misleci da su nonstop krivi prednji ,zamjenio sam od ate ,trw i svih moguci diskova cak i orginalne diskove sa ate plocicama ,auto mi je nonstop treslo . I nenadano kako sam zamjenio zadnje diskove i plocice auto je prestalo tresli . Kada sam pogleda zadnje diskove sa unutrasanje strane to je hladno izgledalo kao horor .
Sitnice se jos lagano skupljaju i ceka se februar za montazu ljetni i da se konacno vidi izgled 17ke i gewinde
 
Član
Isto tako je i kod mene bilo, zbog zadnjih diskova volan se tresao. Vjerovatno se prenose vibracije i trenje... Čudno, ali eto ;)
 
Član
Skroz al skroz cudno . Ali eto izgleda da sam rjesio misterij :p . A naslusao sam se ovih prica zbog krivih prednji diskova od majstora i ljudi milion . I eto kad sam se najmanje nado rjesio sam problem
 
Administrator
A je li ti odmah treslo kada zamijeniš prednje diskove. Kod mene na octaviji je u zadnje vrijeme zamijenjeno par setova prednjih diskova i nisu tresli odmah, već nakon mjesec dana počnu tresti...
 
Član
Nije nego nakon 500 km predjenih i vise mi se nije dalo davat ponovno pare za iste gluposti .te sam ih obrusio i ostavio tako i tresli su bar zadnjih 15000 km i sad kad sam ovo stavio presao sam vec oko 500 km i nista ne trese vise ,malo nelogicno ali izgleda da je uljez nonstop bio zadnji diskovi
 
Član
Pozdrav drustvo :) Evo nesto se opet radilo kod mene .Pa da podjelim sa vama .
Stigle gti papucice pa su odma zamjenile ove ruzne :p



A zatim u gepeku promjena lijevog tapacirunga sa vratima bez poklopca

Novi tapacirung sa poklopcem

Sve opet naslo svoje mjesto , dobio i oem trokut :D

I za kraj cree diode u maglenke da se koriste kao day light :D

 
Top