GOLF MK4 1.6 16v

GOLF MK4 1.6 16v

Član
nije 225/45 nista niza guma od 205/50, skoro da se i ne primjeti razlika izmedju debljine te dvije dimenzije :)
fin golfic, ja pragove ne bi nikakve plasticne stavljo, samo lajsne u boju auta i kad dodju ove felge bice to fino :)
Trazim druge gume za naprijed tako da ove 205 idu na otpad jer nisu bas u nesto dobrom stanju :)
Pragove sam sredio kod limara sve znaci nista se tu vise ne pipa,sad je po PS-u sve :) Ostalo polako ima se vremena :D
 
Član
Odlicno mu stoje ! Samo lajsne, steke i donje dijelove karambolki u boju auta i maalo prizemljiti, ljepotan pravi! Srecno!
 
Član
bice sve samo polako,nema se toliko para da se u auto stalno ulaze... Sutra idem na zamjenu gumica ventila i svjecica i cekam 2 gume da mi stignu i to ce biti to do proljeca,ukoliko nesto ne iskrsne :) bice slicica sutra sa srevisa :)
 
Član
Danas zamjenio antenu kompletnu,stavio originalne zadnje zvucnike u zadnja vrata sa visokotoncima, bilo je sila posla osto sam sa majistorom 3 sata,al sad sve ok radi perfektno :)
da napomenem da je bilo bas TESKO naci originalne zadnje zvucnike za vrata sa visokotoncima :)
Slika nema kad sam jadan pa imam samsung neki glupi bez kamere,sve pare odose u auto :D
Uslikam nekad kad budem prao auto kako je sve odradjeno i kako izgleda :)
 
Član
Evo malo novih slicica od danas :) Prao kod kuce pa malo da uslikam da vidite kako izgleda auto trenutno :)
IMG_1236.jpg
IMG_1232.jpg

IMG_1233.jpg

IMG_1235.jpg

IMG_1237.jpg
IMG_1238.jpg

imh.jpg
sdfwgrh.jpg

Planovi na proljece su komplet pranje auta i sjedala (hemijsko,moze preporuke neke)
Takodje ustimavanje prednjeg branika kako treba(vidi se da nije bas kako treba biti)
farbanje sitnica i ovih manjih ostecenja na limariji i unutrasnjost matt crna folija da se polijepi umjesto carbona.
 
Član
1472898_688515194506094_2114182818_n.jpg
evo jedna fotka od clana sa foruma...odradio sam onako kako mislim da je dobro..samo nastavi i bit ce to dobro..:)
 
Top