Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
odavno me nije bili pa evo malo da osvijezim temu, na autu nista nije posebno radjeno, neki dan kupio 2 gume, postavio ih, nabavio plastiku koju nisam imao na onoj elektronici od motora, a takodje sam i uzeo tepihe na selje i onaj po gepeku sto ide nasao na odpadu pa kupio... evo koja slika.
2014-05-31 17.56.00.jpg 2014-05-31 17.53.18.jpg 2014-05-31 17.50.49.jpg 2014-05-31 17.50.45.jpg 2014-05-11 14.56.52.jpg 2014-05-31 18.47.42.jpg
 
Član
evo nije me bilo odavno, ali radovi se i dalje nastavljaju, sve spremno za ugradnju diskova pozadi, samo jos nisam kupio sajle rucne, dok se ne posavjetujem sa vama, klijesta su od nove tipe golfa 38 oznaka, a u mene je rucna od stare tipe, rucica rucne, je od stare tipe, da li se moze nesto prepraviti, da se ne mijenja rucica da ne stavljam od nove tipe? to me muci je li neko nekad nesto radio ovako i je li imao problema, evo koja slika sve sredjeno, ofarbano i ceka ugradnju.
CAM00011.jpg CAM00007.jpg CAM00006.jpg
 
najbolje da doneseš po jednu sajlu dužu i kraću (od golfa 3 i od golfa 4 ili ako imaju od golfa 2)provučeš i vidiš koliko izlazi ondje gdje se šteluje i znat ćeš tad koja ti odgovara mislim samo pazi da ne isprljaš da možeš vratiti u auto dijelove ona koja ti ne bude odogovarala.
 
Član
to sam i ja nesto razmisljao da donesem sajli rucne pa da vidim koja odgovara, jer je od stare tipe dvojke duza a od nove kraca, da nebih mijenjao rucicu rucne da nesto probam iskombinovat, zato i trazim savjet...
 
Član
jos jedan mali update, al za mene veliki, danas mi dosli prednji plinski amortizeri sa oprugama i soljama, naso jeftino i nisam mogo ispustat, a posto su moji prednji bili losi svakako sam ih mislio mijenjati, a da kupujem 2 obicna amortizera na niske opruge nema tu vijeka, a iszalo bi me 150km sa novim soljama i odbojnim gumama, a ovako sam dobio plince s opugama i soljama za 80km sa dostavom 100km nemam slika al bice koja poslije kad budem montiro. pozzz
 
Član
koji ti je et felgi? jel ti kaci kad namotas pun? kod mene je et35 i na ovim oprugama mi kacilo pa sam stavio od gti-a i sad je ok
 
Top