Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
keca prodo poodavno sad imam novu masinu, u pitanju je golf 2 1.3 benzin 87 god. bijela boja, pocinjem radit na njemu po nesto pa evo slika kako je izgledao kad je kupljen i sad kad sam poco radit na njemu;);)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
pa se pocelo radit, duboki branik prednji s spojlerom i felge 15-ke s gumama 195x50 r15


Uploaded with ImageShack.us
onda se radila maska bez znaka


Uploaded with ImageShack.us
pa zatamnio stakla bocne zadnje i zadnju sajbu, posto ja zatamnjujem nije mi predstavljalo problem ni trosak :cool:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
pa onda stavljeni kristalni farovi s krsticem unutra


Uploaded with ImageShack.us
pa onda stavljeni cepovi na felge, koje sam ja pravio;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

i to je to za sad u planu je zadnja duboka karambolka, vrata od novije generacije, gti body kit rubovi i pragovi i mozda promjena motora, nekad ako me ovaj bude zezo, eto sad za sad toliko;);)
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

Fina dvojka ;)..samo nadji jos prednji GTI lip..Jel ovo namjerno uzimas bijela auta ili :cool: ?
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

Skrabo je napisao(la):
Fina dvojka ;)..samo nadji jos prednji GTI lip..Jel ovo namjerno uzimas bijela auta ili :cool: ?

ima prednji duboki spojler na karambolki, a sto se tice bijele boje :lol: nije nego uzmem auto da je dobro ikoliko da je ocuvano a boja ko je jbe samo:123: haaha
 
Administrator
RE: moja nova vozilica golf mk2

fin golf... nek je sa srecom i da te sluzi...
fini su ti planovi ;)

sljedeci put kad nam budes ubacivao slike kopiraj nam forum link, da odmah imamo slike na forumu ;);)
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

pioneer_09 je napisao(la):
fin golf... nek je sa srecom i da te sluzi...
fini su ti planovi ;)

sljedeci put kad nam budes ubacivao slike kopiraj nam forum link, da odmah imamo slike na forumu ;);)

hvala ti druze, i sredio sam slike ;);)
 
RE: moja nova vozilica golf mk2

znaci bakica neka kao ova

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SaulTniFFHY[/video]



:lol::lol::lol::lol:


Fino izgleda, ako zatreba duboka karambolka zadnja javni, mislim da imam negdje ;)
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

fin ocuvan golfac..stavi nam malo i od unutra slika da vidimo.. :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: moja nova vozilica golf mk2

fin golf,al vjerujem da bi bio mnogo ljepsi da ovaj gornji dio branika (taj dio oko zmoigavaca) ofarbas u crno kako je i islo,ovako nekako cudno malo:cool:
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

CoL3 je napisao(la):
fin golf,al vjerujem da bi bio mnogo ljepsi da ovaj gornji dio branika (taj dio oko zmoigavaca) ofarbas u crno kako je i islo,ovako nekako cudno malo:cool:

i meni je to malo cudno ali sta ces :cool:
 
RE: moja nova vozilica golf mk2

bolje bi mu pasali tamni farovi :) otom potom fino izgleda'


a odakle je ta dvica pokraj tebe isto bijela :) da nije slucajno u Zenici kupljena :)
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

zen_3dom je napisao(la):
znaci bakica neka kao ova


:lol::lol::lol::lol:


Fino izgleda, ako zatreba duboka karambolka zadnja javni, mislim da imam negdje ;)

hahaaaaahaaa nije bas ko ova 78 je god. fina zena ;);) , a sto se tice zadnje karambolke poslaacu ti pp;)

golf2 je napisao(la):
fin ocuvan golfac..stavi nam malo i od unutra slika da vidimo.. :cool:
hocu cim budem imo vremena postavicu slike, extra iznutra cak i original alphin radio bio u njemu;);)


CoL3 je napisao(la):
fin golf,al vjerujem da bi bio mnogo ljepsi da ovaj gornji dio branika (taj dio oko zmoigavaca) ofarbas u crno kako je i islo,ovako nekako cudno malo:cool:

necu to da farbam ovako mi je ljepse nekako, u svakom slucaju hvala;)

ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
bolje bi mu pasali tamni farovi :) otom potom fino izgleda'


a odakle je ta dvica pokraj tebe isto bijela :) da nije slucajno u Zenici kupljena :)

da mi je tamne uh:cool: ali i ovi su dobri, a sto se tice golfa pored mene nije ovo mi je drugov golf i nije kupljen u zenici, radjen ko i ovaj moj sve na njega od nove gen.;)
 
Top