Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

fin golf, lakse ces njega sredit nego onog keca sto si cunirao. Bitno je da je limarijom zdrav, a ostalo ces sredit, samo polako. I ovo do sada sto si uradio je fino ispalo, sad samo pametno dalje;)
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

almir_1983 je napisao(la):
Lijep golfać,malo promjena a već mnogo ljepše izgleda.;););)

hvala ti ;);)

edo_benz je napisao(la):
dobar golfac,svidja mi se kako radis ;)

samo lagano a promjene se vide ;);)

ArminM je napisao(la):
fin golf, lakse ces njega sredit nego onog keca sto si cunirao. Bitno je da je limarijom zdrav, a ostalo ces sredit, samo polako. I ovo do sada sto si uradio je fino ispalo, sad samo pametno dalje;)

ne slazem se u vezi keca, al to je proslost, necemo sad o tome, a sto se tice golfa i limarije samo na vratima ima mala ogrebotina i zahrđalo, a ostalo sve sto ono kazu nema packe;);)
 

Fap

Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

ljep golf nema sta ;)

kod mene u golfu kad sam ga uzeo kastofon blaupunkt sa njegovim orginal zvucnicima koji i sad sviraju isto 87 godiste :D:cool:;)
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

Pa fine su ti i ove felge sto ces mijenjat dzaba ;)
Nece bit brzi ni na 14 :D
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

dacek je napisao(la):
Odlično napreduješ! Polako ali sigurno.:cool::cool:

hvala ti, samo lagano;)

evo koja slikica jos danas slikano, i sliko sam i unutrasnjost trenutno stanje, trenutno radim na osvijetljenju svega u plavo, samo cekam ins. tablu da mi dodje s obrtomjerom da i nju u plavo stavim, evo koja slika;);)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
a evo i trenutnog stanja unutrasnjosti


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: moja nova vozilica golf mk2

odlican :cool: sve sto si uradio do sad svidja mi se,felme su super i ne mjenjaj ih! :icon_biggrin: ima mi drug taj 1.3 motor,i jes malo spor ali ako ces cekat da ti on crkne nacekaces se :) to je mnogo mnogo izdrzljiv motor, nego kad bude para mogao bi mu bucnut neki 1.9 TDI :D sa TDI-jem imas auto koji ide kao promaja,malo trosi a drzi cijenu :icon_biggrin:
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

Zoranic MNE je napisao(la):
odlican :cool: sve sto si uradio do sad svidja mi se,felme su super i ne mjenjaj ih! :icon_biggrin: ima mi drug taj 1.3 motor,i jes malo spor ali ako ces cekat da ti on crkne nacekaces se :) to je mnogo mnogo izdrzljiv motor, nego kad bude para mogao bi mu bucnut neki 1.9 TDI :D sa TDI-jem imas auto koji ide kao promaja,malo trosi a drzi cijenu :icon_biggrin:
hvala ti drug na svemu;);), a slazem se s tobom u svemu sto si reko:icon_smile:;)
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

masallah , napreduje se...neka je sa srecom ;)

i izgleda dobro prednji kraj odlican, ono sto mu fali je zadnji duboki branik logicno:D, spustanje i onda polakirati i ove plasticne rubove u bijelo,odlicno ce da bude ..eventualno i krov u crno ;)
ma dramaa uz mala ulaganja ;)
btw. felge izgledaju odlicno na slici,nezz sto bi ih mjenjao...kako adi rece nece biti nista brzi, zanemarivo...
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

Fino napreduješ;) Kao što su ti već rekli fali mu duboki branik pozadi, i po meni mu štopke odskaču od auta, trebao bi uzeti one kristalne ili jeftinija varijanta da gornji deo zatamniš, a donji "zacrveniš" :)
Samo napred, felne mu lepo stoje, ne bih ni ja menjao...
 
RE: moja nova vozilica golf mk2

predobar golf ;) odlicno radis sve, sto imas u planu je takodje odlicno a kad odradis sve bit ce jako lijep :cool:
 
Član
RE: moja nova vozilica golf mk2

hvala vam, na svemu i lijepim komentarima;) stigla centralna i daljinsko, ugradjuje se i to i ova ins. tabla ako mognem sta uradit posto mi je ova s obrtomjerom s 1 dzekom, a moja s 2 dzeka, pa ako mognem to upasovat i to ce bit ;);)
 
Top