Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
danas prao sjedista nekom pjenom za pranje sjedista, i uradili onaj dio sto je bio ostecen, dok se ne skupi malo kesa da ih uradim kako treba...
2014-03-07 17.59.59.jpg 2014-03-07 17.55.22.jpg 2014-03-07 18.15.05.jpg
 
Član
U passatu mk2 lubenicaru amerikancu kojeg koristimo za dostavu imaju jako slicna sijedista samo nepise RECARO na njima ali takodje su profilisana i imaju te slicne pruge po duzini,vrijedi li to ista ili su sasvim regularna?
 
Član
nemam broj nisam uzimo jer mi je auto bilo kod lakirera pa ga on zvao i dosao on po moje otjero i vratio iduci dan :)
 
Član
imas ovde kod jednog momka sto radi siceve extra moje je radio ispali su extra ak hos mozemo otic do njega on zivi na kocinama kod otpada lotus :) sicevi su jebenica :)

Nece da radi Recaro nece meni , dva puta sam ga molio ali nece , imam ti ja jednog majstora , na mazoljicama je , hcoe da uradi i spuzvu novu da stavlja gdje je puklo i sve da uradi..meni rekao 100KM samo ruka za prednja dva ;)
 
Član
ma ja ti kazem nisu ni u mene obicna sjedista udji u moju garazu pa vidi sjedista znaci radi covjek sjedista od audia a8 zasto nebi od golfa 2 nigdje veze :)
 
Član
Hoce on od golfa2 , ali nece Edition One , sto ejst u mene je na jednom otisla donja spuzva skroz ona sa strane doslo do zeljeza i ovako mi je osteceno kao kod tebe ovaj sto je bio fali spuzve i kaze necu da radim te siceve i preporucio mi ovog na mazoljicama ja ga znam vec ima godina i godina , nema koej siceve nije meni radio i prijateljima i poznanicima ;)
Mozda bi tebi uradio ovo je malo osteceno..
 
Top