Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sto se tice motora odlicno ce ovo biti..mislim do proljeca da ce ovo biti jos jedan od ljepsi dvica naravno pored liginog dizela..:)
Rano je jos procijenjivati takve stvari... A i ligin auto je potpuno drugaciji od mog i stilom i motor sve :D... Ja mislim da sam sada tek na pola projekta...
 
Član
E hajde sada svi ovi TDI-evci i majstori recite mi sta se desava sa motorom svaki put kad ga upalim dam mu prvi gas zakuca na 1500 obrtaja ako ne pustam papucicu tako ce ici nece dalje ako pustim papucicu i ponovo dam gas on normalno ide...
 
Član
E nećeš vjerovato to s ei menid ešava slično tome, al smao neka di ka dje vani hladno dosta baš, ja mislimd a je do el sauga........pozzz
 
Član
Evo mene opet nakon malo radova i pauze :D Na autu odradjen pod komplet prebrusen povaren i zasticen trenutno su tu slike od vanjskog poda unutrasnji cu da slikam dok ga ofarbam skrozi postavim izolaciju da se fino vidi kako ce to sve izgledati :D I jedna slika prljavog golfe :D CAM00082.jpgCAM00083.jpgCAM00084.jpgCAM00085.jpgCAM00071.jpg
 
Član
Eh ljudi volio bih ako mi ko moze pomoci u potrazi za ovom maskom i farovima interesuje me koja je ovo maska naziv znaci maske ja stvarno nezz koji je proizvodjac niti sta drugo u vezi nje a svaka pomoc bi mi dobro dosla.... Par sam ih gledao sve su slicne ali nije bas to to... Nesto mi je zapala za oko nezz zasto :D 213123.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top