GOLF 5 GTI

GOLF 5 GTI

Pozdrav novi sam ovde i u potrazi sam za golfom 5 GTI, pa me interesujeu vasa iskustva sa ovim autom, dali ima nekih mana sto bih trebao paziti pri kupovini, kakvi su motori, kolika je REALNA potrosnja za ocekivat.svaka informacija je dobro dosla.
 
Član
prije svega to je dobar auto, ipak VW:icon_smile: potrošnja zavisi od težine tvoje noge:D ne možeš očekivati potrošnju TDI...:cool:
 
zlajaaa je napisao(la):
prije svega to je dobar auto, ipak VW:icon_smile: potrošnja zavisi od težine tvoje noge:D ne možeš očekivati potrošnju TDI...:cool:

E jesi mu savjet dao, to i moja nana zna;)
Nek se javi ko je imao,ima ovaj auto, ko se vozio, znaci momak trazi iskustvo a ne suplju, bez ikakve uvrede;)
 
Član
Kombinirane uz solidno tešku nogu 15l, mana nema, da je specijalno na nešto osjetljiv...
 
Član
Prve 2 godine su imali neki faler na motoru,poprilično su trošili ulje.Od dva momka sam čuo ova iskustva.Prije kupovine obavezno povezi u ovlašten servis da se provjeri moguća karambolka jer to nisu autu koja su pažena i mažena.

Inače,extra jurilice jake kvalitete;)
 
_asko_gti je napisao(la):
Pozdrav novi sam ovde i u potrazi sam za golfom 5 GTI, pa me interesujeu vasa iskustva sa ovim autom, dali ima nekih mana sto bih trebao paziti pri kupovini, kakvi su motori, kolika je REALNA potrosnja za ocekivat.svaka informacija je dobro dosla.

http://www.pik.ba/artikal/281065/vw-golf-5-gti/

;)
 
technoGeek je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
Pozdrav novi sam ovde i u potrazi sam za golfom 5 GTI, pa me interesujeu vasa iskustva sa ovim autom, dali ima nekih mana sto bih trebao paziti pri kupovini, kakvi su motori, kolika je REALNA potrosnja za ocekivat.svaka informacija je dobro dosla.

http://www.pik.ba/artikal/281065/vw-golf-5-gti/

;)

pregledo sam ja sve to, nego ta potrosnja me brine :icon_cry:
razmisljam isto 2.0tdi i chip. mozda je to bolja varijanta, jel znam sve gradska voznja a 15litara mozda i vise neznam jel pametno:icon_rolleyes:
 
Član
bolja ti je varijanta 2.0TDI plus čip... jer će biti niža potrošnja, ako voziš dosta po gradu to ti je spas, jer će dosta manje trošiti, a kad ga čepaš bit će veća, što je i logično, sve je na tebi šta hoćeš, GTI je jači, ali i troši više nego TDI...:cool:

milanelo je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
prije svega to je dobar auto, ipak VW:icon_smile: potrošnja zavisi od težine tvoje noge:D ne možeš očekivati potrošnju TDI...:cool:

E jesi mu savjet dao, to i moja nana zna;)
Nek se javi ko je imao,ima ovaj auto, ko se vozio, znaci momak trazi iskustvo a ne suplju, bez ikakve uvrede;)

pa daj mu ti savjet;)
 
_asko_gti je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
Pozdrav novi sam ovde i u potrazi sam za golfom 5 GTI, pa me interesujeu vasa iskustva sa ovim autom, dali ima nekih mana sto bih trebao paziti pri kupovini, kakvi su motori, kolika je REALNA potrosnja za ocekivat.svaka informacija je dobro dosla.

http://www.pik.ba/artikal/281065/vw-golf-5-gti/

;)

pregledo sam ja sve to, nego ta potrosnja me brine :icon_cry:
razmisljam isto 2.0tdi i chip. mozda je to bolja varijanta, jel znam sve gradska voznja a 15litara mozda i vise neznam jel pametno:icon_rolleyes:


22.04.2010
Prije 2 sedmica, 1 dana, 21 sati i 42 minuta
Re: Pitanje za VW GOLF 5 GTI

Potrošnja po gradu je oko 12l/100km i to sa uključenom klimom, dok na otvorenom putu ne uzme više od 8l (sve ovo uz normalnu vožnju). Iz iskustva znam da mi nećeš vjerovati, ali ovaj auto treba voziti, da bi se u to uvjerio :)
Inače, ja vozim istog ovakvog GTI-ja od 2005. i potrošnjom sam prezadovoljan jer na otvorenom, "board" zna da pokaže i 7,5l kao prosječnu...
Hvala i pozdrav!

Ne znam jesi li citao pitanja, ali covjek posjeduje vise njih, i valjda ces njemu vise vjerovati, ja ne bih dizela u ovom slucaju ;)
 
technoGeek je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
Pozdrav novi sam ovde i u potrazi sam za golfom 5 GTI, pa me interesujeu vasa iskustva sa ovim autom, dali ima nekih mana sto bih trebao paziti pri kupovini, kakvi su motori, kolika je REALNA potrosnja za ocekivat.svaka informacija je dobro dosla.

http://www.pik.ba/artikal/281065/vw-golf-5-gti/

;)

pregledo sam ja sve to, nego ta potrosnja me brine :icon_cry:
razmisljam isto 2.0tdi i chip. mozda je to bolja varijanta, jel znam sve gradska voznja a 15litara mozda i vise neznam jel pametno:icon_rolleyes:


22.04.2010
Prije 2 sedmica, 1 dana, 21 sati i 42 minuta
Re: Pitanje za VW GOLF 5 GTI

Potrošnja po gradu je oko 12l/100km i to sa uključenom klimom, dok na otvorenom putu ne uzme više od 8l (sve ovo uz normalnu vožnju). Iz iskustva znam da mi nećeš vjerovati, ali ovaj auto treba voziti, da bi se u to uvjerio :)
Inače, ja vozim istog ovakvog GTI-ja od 2005. i potrošnjom sam prezadovoljan jer na otvorenom, "board" zna da pokaže i 7,5l kao prosječnu...
Hvala i pozdrav!

Ne znam jesi li citao pitanja, ali covjek posjeduje vise njih, i valjda ces njemu vise vjerovati, ja ne bih dizela u ovom slucaju ;)

normalne voznje 12l, vjeruj mi znam sebe kod mene bi to bilo samo jedan dan u mjesecu takve voznje:D
 
A dobro, ali opet zvuk benzinca ne moze zamijeniti ni jedan turbo dizelas, a ti ovako lagano na ovog GTI-a stavis kakav blow off, i onda ces bas stiskati :cool:
 
Cim puno razmisljas o potrosnji GTI nije za tebe,ne postoji benzinac od 200ks i da ga gasas kao sto kazes da bi cesto, a da trosi malo. Bolje onda uzmi TDI i cipuj ga kao sto si i rekao i bices brz, a nece ti puno trositi;)
 
Član
potpis na predhodni post
hoces auto od 200+hp, neces ga stedit, i pitas koliko ce trosit ;) ja licno ako bi vec htjeo nesto brzo ni u ludilu nebi TDi pored GTi to se meni licno ne moze poredit, GTi je GTi kakve uljare, ali ako te brine potrosnja i odrzavanje onda nije za tebe...
 
Član
Smiješan si brate! Ako razmišljaš o dizelu ne zaslužuješ gti

Sretno s kupovinom čađavog traktora:DIma ih koliko hoćeš

Uspeš 20 maraka i dimiš cijeli dan:lol::lol:
 
Top