golf 4 1.9 TDI 66kw

golf 4 1.9 TDI 66kw

Član
hehehe to jeste li sam gledao slikaju tvoje auto a neko drugo aut na tehnici ide i njegove podatek stave kako bi prosao tehnici. :D sve je otoslo u k
 
Član
nikad nism rekao jest me krenulo za akomulator sam sam kriv mogao sam kupiti al sve ajd kupit cu palio je lijepo dok nije zahladilo a tehnicki sam proso dijagnostiku isao zbog senozora ulja isao majstoru neko ne moze nista da napravi svi kazu vozi nije to nista kad sam mijenjo ulje majstor mi sjebo navoj od kartera ni to nije nista moglo mi je ulje izaci skroz sraraf bez zavrtaja ubacim i majstori nisu majstori do juce cuvao krave sad ko fol za kompjuterom radi a nezna 5 rijeci na engleski i on meni auto pravi.svaka cast svima ne pocijenujem nikog ali ako ne zna da uradi nesto zasto se poduzme posla e to mi jednino nije jasno
 
Nije sve ni do majstora vec do vozaca koji traze takve majstore da prodju do dzaba pa kasnije skuplje nego u ovlatenom
 
Član
nikad nism rekao jest me krenulo za akomulator sam sam kriv mogao sam kupiti al sve ajd kupit cu palio je lijepo dok nije zahladilo a tehnicki sam proso dijagnostiku isao zbog senozora ulja isao majstoru neko ne moze nista da napravi svi kazu vozi nije to nista kad sam mijenjo ulje majstor mi sjebo navoj od kartera ni to nije nista moglo mi je ulje izaci skroz sraraf bez zavrtaja ubacim i majstori nisu majstori do juce cuvao krave sad ko fol za kompjuterom radi a nezna 5 rijeci na engleski i on meni auto pravi.svaka cast svima ne pocijenujem nikog ali ako ne zna da uradi nesto zasto se poduzme posla e to mi jednino nije jasno
U pravu si jarane sve.:D
 
Član
:D uvjek bio heeh nemoguce to idem sve po ovlastenim servisima nikad gledo pare nisam uvjek sam gledao da napravim i da idem kod najboljeg maistora. odvezo sam auto prije 3 dana kod maistora koji je mehanicarsku radnju prije rata imo evo 4 dan nista ne javlja .
 
:D uvjek bio heeh nemoguce to idem sve po ovlastenim servisima nikad gledo pare nisam uvjek sam gledao da napravim i da idem kod najboljeg maistora. odvezo sam auto prije 3 dana kod maistora koji je mehanicarsku radnju prije rata imo evo 4 dan nista ne javlja .
De mi reci da se zaje*avaš, reci mi to :confused::confused::confused:, pa ja ne mogu da shvatim toliku neodgovornost prema limenim ljubimcima, baš ne mogu...o_Oo_Oo_O
Prva stvar, neodržavanje ili održavanje ali na guranje
Druga stvar, ostaviti auto kod nekog tipa 3 dana da nešto radi i pravi, a da ti za to vrijeme ne dobiješ nikakvu povratnu informaciju od tog čike... Aaa jok, to ne bih ni babi svom ostavio a kamoli tom nekom, ma ko bio u pitanju :banhaapy::banhaapy::banhaapy:
 
Član
eto vidis drug da ima i toga. odem kod elektricara odem na dijagnostiku i ne mogu mi nadu jebeni senzor od ulja gdje je kvar. e jebemu ja mater skinut cu ga sam pa makar zice isjeko samo da me ne jebe :D
 
Član
pa ne stedim to sto sam palio i skidao akomulator niasm mijesec dana to radio vec nekoliko puta dok nisam kupio auto mi je trebalo i kupio sam nov akolumator i napravio sam auto elektronika mu bila izgorela sva .
 
Član
Auto se ne ostavlja kod majstora bez tvog nadzora :) , sad pa sad ti poskida djelove. To kazem iz iskustva. Jedne prilike radio sam glavu i rekao mi je majstor da mu kupim dihtung za glavu i da mu donesem. Kupio sam , odnio mu i on je zamjenio. Nije prošlo dva dana i auto je pocelo pustat i ulje i vodu. Otiso sam mu i reko da skine dok sam ja tu. Frajer je skino kad ono nije stavio novi dihtung sto sam ga kupio vec je stavio stari i preko njega nuku crvenu pastu. Ovim hocu da ti kazem sta sve rade danasnji "majstori " pa ti ostavljaj auto svakome.
 
Član
kod mikija onaj maisot ispod skole sto prodaje dijelove bio sam u spijonici ispod dalasa i onda sam isao kod suada covjek je posten i veliki majstor svaka mu cast i ja mu vjerujem
 
Top