Golf 4 1.9 TDI 2002

Golf 4 1.9 TDI 2002

Član
Sta bi sa luftom u volanu? Ima tu vise mogucnosti mozda volan nije dobro stegnut, mozda je letva volana ili je uzrok vani tj. lezaji,kugle,krajnice... Mada culo bi se lupkanje da je nesto od zadnjeg vec ti prvo rukom probaj volan malo cimnut gore-dole i vidi jel ima lufta ako bude samo ga pritegni ;)
 
Član
Nisam to jos rješio,kontam da to nije posao bas za mene pa cu viditi sa servisom,manje vise meni je moj golfac bitan
Samo eto ovo sto se prilikom paljenja pale ove 2 lampice volio bi znati sta je
 
Član
Koji je motor u pitanju ja sam kod dajdze vidio da se pale ove lampice kad pali. Kod njega je 101 ks
 
Član
Pozdrav, i ja imam sličan problem-moglo bi se reći isti. Četvorka 1.9 tdi 74KW-2003,osjećam da mi na leru malo kao da drhti,vibracije osjecam na volanu i na ručici mjenjača,kad gasim auto osjećam da se zatrese (set kvacila zamjenjen),isto tako imam neki osjećaj kao da mi slabije nešto vuče ne nešto posebno slabije ali imam neki filing da je slabije.Filipe koje ti je ovo crijevo spalo-gdje se nalazi.
A drugi problem što mi je volan težak u pm.
Sve sam promjenio stavio novu pumpu(zamjensku),remen,španer sve novo,optika urađena i opet težak pa težak,
Ponekad zna biti lagan ali je to samo na 5-10 min ništa više,što više vozim čini mi se da je sve teži.
Ima li ko kakav savjet.
Hvala unaprijed L.P.
 
Član
Pozdrav shonesxxx,kod mene nakon toga je i danas dan sve extra
Evo ti slika
e05ebb82970baeeff7c9ba7573ac1fb3.jpg
ne znam sta je ovo slucajno sam ugledao,nalazi se ispod vozacevog brisaca,vise crijeva povezano,provjeri ti da nisu zapetljani ili slicno jer kod mene je sve to bilo zategnuto nekako pa zbog toga spadalo
Ovo sa volanom nisam rjesio,cini mi se da je i moj malo potezak,ali to tek sada kako sam zimske gume stavio pa su malo ispuhane jer su slabije kvalitete
 
Član
Pozdrav, i ja imam sličan problem-moglo bi se reći isti. Četvorka 1.9 tdi 74KW-2003,osjećam da mi na leru malo kao da drhti,vibracije osjecam na volanu i na ručici mjenjača,kad gasim auto osjećam da se zatrese (set kvacila zamjenjen),isto tako imam neki osjećaj kao da mi slabije nešto vuče ne nešto posebno slabije ali imam neki filing da je slabije.Filipe koje ti je ovo crijevo spalo-gdje se nalazi.
A drugi problem što mi je volan težak u pm.
Sve sam promjenio stavio novu pumpu(zamjensku),remen,španer sve novo,optika urađena i opet težak pa težak,
Ponekad zna biti lagan ali je to samo na 5-10 min ništa više,što više vozim čini mi se da je sve teži.
Ima li ko kakav savjet.
Hvala unaprijed L.P.
Provjeri nosace, a ja mislim da kod tebe nije plutajuci zamajac pa zato ako i on bude u defektu proci ces jeftinije...
 
Član
i ja mislim da su nosaci,jer prilikom paljenja i gasenja dosta se zatrese,kad je u pokretu i dam ili pustim gas takodje se zatrese kako god da stisnem (lagano ili snazno)
sutra ide na sevis pa cemo vidjeti
 
Član
Pozdrav, i ja imam sličan problem-moglo bi se reći isti. Četvorka 1.9 tdi 74KW-2003,osjećam da mi na leru malo kao da drhti,vibracije osjecam na volanu i na ručici mjenjača,kad gasim auto osjećam da se zatrese (set kvacila zamjenjen),isto tako imam neki osjećaj kao da mi slabije nešto vuče ne nešto posebno slabije ali imam neki filing da je slabije.Filipe koje ti je ovo crijevo spalo-gdje se nalazi.
A drugi problem što mi je volan težak u pm.
Sve sam promjenio stavio novu pumpu(zamjensku),remen,španer sve novo,optika urađena i opet težak pa težak,
Ponekad zna biti lagan ali je to samo na 5-10 min ništa više,što više vozim čini mi se da je sve teži.
Ima li ko kakav savjet.
Hvala unaprijed L.P.
Ako imas osjecaj kao da ce se na leru ugasiti provjeri i dizne kako rade
 
Pozdrav, i ja imam sličan problem-moglo bi se reći isti. Četvorka 1.9 tdi 74KW-2003,osjećam da mi na leru malo kao da drhti,vibracije osjecam na volanu i na ručici mjenjača,kad gasim auto osjećam da se zatrese (set kvacila zamjenjen),isto tako imam neki osjećaj kao da mi slabije nešto vuče ne nešto posebno slabije ali imam neki filing da je slabije.Filipe koje ti je ovo crijevo spalo-gdje se nalazi.
A drugi problem što mi je volan težak u pm.
Sve sam promjenio stavio novu pumpu(zamjensku),remen,španer sve novo,optika urađena i opet težak pa težak,
Ponekad zna biti lagan ali je to samo na 5-10 min ništa više,što više vozim čini mi se da je sve teži.
Ima li ko kakav savjet.
Hvala unaprijed L.P.
Za ler gas : zamajac , dizna , nosaci motora
za treskanje pri gasenju:
nosaci motora , emv 239 .
To sto slabije potegne moguce je da je kao i kod ovog iznad tebe sto se zalio.
Taj emv je za klapnu odnosno za gasenje ali isto tako je na vakum tako da ti i tu moze praviti probleme.
Vakum je cudo :)
a volan: pumpa , letva
 
Top