Golf 4 1.9 TDI 2002

Golf 4 1.9 TDI 2002

Član
Pozz momci vozim od stare golfa danas 2002 godiste i prilikom gasenja zatrese se,kao da se pali a ne gasi,na to se i ona tuzila ali vozi ga tako vec 2 tjedna i nista
E sad u mene je isti golf ali 2003 i ja vidim da moj ne trese i kao da bolje vuce.
Isto tako njen kad vozim kao da ima malo lufta u volanu kada lijevo i desno skrecem,i na rupi se trzne sto kod moga nije slucaj
Lp i hvala unaprijed svima
 
Član
I da moj na satu ima 210k
A njen 160k jer je u 8 godina presla 40k ,msm sigurno ne igra ulogu ali hocu reci da se auto cuva samo tako i da se nista nije desilo sto bi uzrok bilo jer ne prelazi 60 xd
 
Član
Kad se motor trese pri paljenju i gasenju u 80% slucajeva bude plivajuci zamajac i na leru se treska motor i cim dodas gas on se umiri, padne na ler i opet treska... A moze biti i neki nosac motora, treba pregledati da se vifmdi sta je jer ovako je samo nagadjanje.
 
Član
@RS TURBO i ja imam isti problem samo sto kod mene nije svaki put kad gasim auto nego samo ponekad, zamajac mislim da nije jer u leru ne trese i nema nikakvih promjena zvuka ni sa stisnutim kvacilom kao ni sa pustenim.
I ja sumnjam na klapnu kao sto allroad kaze
 
Član
@RS TURBO i ja imam isti problem samo sto kod mene nije svaki put kad gasim auto nego samo ponekad, zamajac mislim da nije jer u leru ne trese i nema nikakvih promjena zvuka ni sa stisnutim kvacilom kao ni sa pustenim.
I ja sumnjam na klapnu kao sto allroad kaze
moze biti klapna allroad ti je evo rekao, probaj ciscenjem, moze ciscenje pomoci jer se nakupi dosta garezi, kod nekog zbog necestog mijenjanja ulja pa se ulje pretvara kao u katran i kad isparava kroz odusku dolazi u usisnu granu i hvata se za stijenke unutar usisne grane i klapne, a pogotovo ko ima jos i egr aktivan.
 
Član
Evo propuhao sam ga do Zenice 160,nista opet isto
Ulje se mjenja kako i treba znaci nije to,Buba ga servisra u Vitezu
 
Član
Eto jedAn video od jutros,iz jutra paljenje,nek vas ne zavarava sat nije tocan haha
I pale se ove 2 lapmice pri paljenju,tek sam sad skontao kad sam video pogledao
 
Član
Nije stvar u brzini, nego u obrtajima, a i to ti je mala dionica....odvezi komplet autoput.
 
Član
Eeee momcii upravo sam otkrio sta je,smijesno je i nemam pojma kako se desilo ali se crijevo otkacilo evo slika
b4d8fc1ae8f53d9b26e69cf1a3b2ed52.jpg
317b502a3449bc17542cc6806f8d7748.jpg
 
Top