Golf 3 VR6

Golf 3 VR6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GocaS6 je napisao(la):
Naravno da se vozam samo po Mostaru pa nisam lud da izlazim iz njega :icon_biggrin::icon_biggrin: samo pored mojih kratkih xenona i nema potrebe da palim duga ;)

Ah sad se sjećam ko si ti, to je onaj VR što ga je Joško poderao sa svojim starim Audijem doduše uz pomoć onog smiješnog plina :lol::lol:

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:


Da, toliko o tvojoj kompetentnosti da komentiras potrebitost dugih xenon svjetala, nemoras ni kratka paliti... Ionako se uvijek pod gradskom rasvjetom vozas;)

Jest, taj sam. A sto se tice "oderavanja" neka ljudi pogledaju video pa neka prosude jel me oderao uz pomoc NOS-a

VIDEO- http://youtube.com/watch?v=nzE3rN7eXnw


LP!
 
Član
extra golf buraz,bas mi se svidja,a sto se tice ovog audija ja bas ne primjetih da te je odero hehe :cool:
 
Član
GOLFVR6 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Naravno da se vozam samo po Mostaru pa nisam lud da izlazim iz njega :icon_biggrin::icon_biggrin: samo pored mojih kratkih xenona i nema potrebe da palim duga ;)

Ah sad se sjećam ko si ti, to je onaj VR što ga je Joško poderao sa svojim starim Audijem doduše uz pomoć onog smiješnog plina :lol::lol:

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:


Da, toliko o tvojoj kompetentnosti da komentiras potrebitost dugih xenon svjetala, nemoras ni kratka paliti... Ionako se uvijek pod gradskom rasvjetom vozas;)

Jest, taj sam. A sto se tice "oderavanja" neka ljudi pogledaju video pa neka prosude jel me oderao uz pomoc NOS-a

VIDEO-  http://youtube.com/watch?v=nzE3rN7eXnw


LP!

Naravno mogu ih i ugasiti samo kad je baš mrak nekad samo blicnem iz straha da mi se ne potroše duga ;)

A ovdje ko ne vidi da te oderao ili je slijep ili nema interneta :lol:

A nije problem ni da mu kažem ja da te nije oderao pa da to vas dvojica riješite šta misliš ;)?
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Naravno mogu ih i ugasiti samo kad je baš mrak nekad samo blicnem iz straha da mi se ne potroše duga ;)

A ovdje ko ne vidi da te oderao ili je slijep ili nema interneta :lol:

A nije problem ni da mu kažem ja da te nije oderao pa da to vas dvojica riješite šta misliš ;)?
Rekao si "oderao", mislim da je jasno znacenje te rijeci a u ovom slucaju to nije opravdano


A sto se tice dogovaranja oko ponavljanja mogu ja to sa njim dogovorit i bez takvih;)


LP!
 
Član
GOLFVR6 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Naravno mogu ih i ugasiti samo kad je baš mrak nekad samo blicnem iz straha da mi se ne potroše duga ;)

A ovdje ko ne vidi da te oderao ili je slijep ili nema interneta :lol:

A nije problem ni da mu kažem ja da te nije oderao pa da to vas dvojica riješite šta misliš ;)?
Rekao si "oderao", mislim da je jasno znacenje te rijeci a u ovom slucaju to nije opravdano


A sto se tice dogovaranja oko ponavljanja mogu ja to sa njim dogovorit i bez takvih;)


LP!

Aha ipak te je oderao al neopravdano :lol: aj dobro :lol:

Naravno da možeš nisam ni sumnjao u tebe ;)

Pozz.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Aha ipak te je oderao al neopravdano :lol: aj dobro :lol:

Naravno da možeš nisam ni sumnjao u tebe ;)

Pozz.

"It doesn't mater if you win for an inch or a mile. Win is a win"

LP!
 
Član
Oprao danas auto  i neznam na kojoj lokaciji slikati.

Fotic u ruke i lagano, potraga (koja je zavrsila u pripizdi) je rezultirala isprljanim autom prije nego sam ijednu uspio okinut :angry:

Nego, evo slike


























































"Take me back to PRAONA"






I sve ovo na +30 stupnjeva...

 
Član
hehehe, imamo isti ukus daki... :D
odlicne slicice drug. i samo da kazem onom goci (tako nekak) da se ne kitis tudjim perjem. koji klinac ti imas od toga sto je onaj s audijem njega "dobio" nikako odero. kad ga ti dobijes, nemoras ga derat, onda se javi. do tad, bolje suti. pametniji si...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top