Golf 3 VR6

Golf 3 VR6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
NANKNANG je toliko smece od guma da je za nepovjerovat , cuvaj se njih , kad je kisa i ostalo IMHO bolje su Sava S3 od njih... iako su i one smece da nema dalje..
 
Član
muha je napisao(la):
NANKNANG je toliko smece od guma da je za nepovjerovat , cuvaj se njih , kad je kisa i ostalo IMHO bolje su Sava S3 od njih... iako su i one smece da nema dalje..

u pravu je coek, tebao si probati sa nokian ja ih imam i stvarno sam prezadovoljan po kisi su extra cupaju ko lude. a za golfa svaka pohvala...
 
Član
Eh ko ne zna šta je dobro zna šta je skupo ;) ja sam nedavno dao za 4 Dunlop Sport Maxx u ovoj dimenziji 1400 km... Ali šta da vam kažem kako auto leži to nisu istine... :)

Xenoni na dugim svjetlima? Nepotrebno. Bijela koža u crnom autu? Hm. Instrument tabla nepregledna, pogotovo u mraku.

Felge nisu loše ispale, to ti je Pero farbao?
 
Xenoni na dugim svjetlima? Nepotrebno

dsc00879px3.jpg


dsc00911zi1.jpg


ne bih bas rekao , ipak veca vidljivos,bolje uocavanje samim tim veca sigurnost
 
Član
Naravno da je veća vidljivost samo xenonu treba malo vremena da se ugrije i da počne svijetliti kako treba što je na dugim svjetlima malo slabo iskoristivo a i duga svjetla se jako rijetko pale tako da...
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Eh ko ne zna šta je dobro zna šta je skupo ;) ja sam nedavno dao za 4 Dunlop Sport Maxx u ovoj dimenziji 1400 km... Ali šta da vam kažem kako auto leži to nisu istine... :)

Xenoni na dugim svjetlima? Nepotrebno. Bijela koža u crnom autu? Hm. Instrument tabla nepregledna, pogotovo u mraku.

Felge nisu loše ispale, to ti je Pero farbao?

Pozz, sto se guma tice za sad sam zadovoljan, mogao sam isto uzet skupe gume al ne volim se zavaljivat i biti duzan...

Sto se xenona tice, stavljena su i duga jer se halogena pored kratkih xenona nisu uopce vidjela.

Kako mislis da je tabla nepregledna??? Jesi ti uopce to vidio navecer? Dobijena je iz DE sa TUV-om tako da ne bi tamo prosla da je nepregledna

Koza, prvotno je planirana boja sa ove slike


vwgolfmk3white061rx6.jpg



Al trenutno nije bilo tog materijala, auto vec raskopano pa se onda ova stavila. I nije bijela vec bež


Felge su radjene na drugom mjestu.

LP
 
Član
Ako je tebi ovo pregledno onda ja griješim

dsc00579bh5.jpg


Ili je takva slika pa se čini ne znam...

Pa šta se imaju vidjeti halogene pored xenona pa ne voziš pod dugim svjetlima pobogu :icon_biggrin: ili se u Čitluku vozi pod dugim :D?

Ovo je onaj Golf što je kao bio turbo pa više nije :icon_rolleyes:?
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ako je tebi ovo pregledno onda ja griješim

dsc00579bh5.jpg


Ili je takva slika pa se čini ne znam...

Pa šta se imaju vidjeti halogene pored xenona pa ne voziš pod dugim svjetlima pobogu :icon_biggrin: ili se u Čitluku vozi pod dugim :D?

Ovo je onaj Golf što je kao bio turbo pa više nije :icon_rolleyes:?
Jest, to je taj golf sto je BIO turbo, gle, ja neznam za tebe jel se ti vozas samo po Mostaru pa ti duga nisu potrebna al meni je ovo every day auto tako da, gdje god krenem idem sa njim tako da su mi duga itekako potrebna.

Jednom prilikom pokazem uzivo instrument tablu, ovo je do slike;)



LP!
 
Član
Naravno da se vozam samo po Mostaru pa nisam lud da izlazim iz njega :icon_biggrin::icon_biggrin: samo pored mojih kratkih xenona i nema potrebe da palim duga ;)

Ah sad se sjećam ko si ti, to je onaj VR što ga je Joško poderao sa svojim starim Audijem doduše uz pomoć onog smiješnog plina :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top