Golf 2 GTI 16v

Golf 2 GTI 16v

Član
RE: Golf II GTi 16v

malo da i ja osvjezim svoju garazu..red je :icon_smile:

Nas Dejan me namjerio na fina sociva,koje nisam bio jos u planu raditi,imao sam u planu bi-xenon projektore ali eto sta je tu je..Fina je cijena bila i nisam mogao odoliti.

240c74ad9fb54296b7a13d0.png


jos jedna meni jako draga stvar koju sam nabavio su FK gewinde.Polovne su,ali se nadam da ce biti sve ok i da ce me posluziti.
Uskoro slijedi postavljanje sociva i gewindi pa cemo vidjeti kako to sve cuci na golfu..

58a3f7b1b48c48f4a6684e1.png


;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

Svaka cast za golfica, pravo je uredan... Samo polako i sve ce doci na svoje... ;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

Iste takve FK polovne sam ja stavio naprijed i vec oko godinu i pol odlicno sluze,uopce nisu lose gewinde ;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

GTI FAN je napisao(la):
Iste takve FK polovne sam ja stavio naprijed i vec oko godinu i pol odlicno sluze,uopce nisu lose gewinde ;)

kod mene su trenutni amortizeri koji su nazad,skroz otisli,auto nestabilno u pm,tako da kad ovo postavim bit ce to ogromna razlika..a i nadam se da ce posluziti dobro..;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

Odlično izgleda! ;) Kako si zadovoljan kako ti sijaju, jesu kroz standardna stakla? pozz
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

Solomaher je napisao(la):
Odlično izgleda! ;) Kako si zadovoljan kako ti sijaju, jesu kroz standardna stakla? pozz

hvala drug...sto se tice funkcionalnosti daleko je bolje nego sa klasicnim,razlika je primjetna,mada su mi trenutne sijalice lose pa cekam da mi stignu druge i onda bi to trebalo biti to...a koristio sam standardne farove..Pozz;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

nemam duga,a sto je najgore nema blicanja :D ali to planiram odraditi za maglenke,ubaciti xenon u maglenke i koristiti ih za blicanje,dok nebude para za bi-xenon projektore..;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

Kao sto sam mnogo puta rekao, a zelim i ovdje da ponovim da je golf u extra stanju jos kad realizujes sve ono sto si mi pricao biti ce cista perfekcija. Sve pohvale i nastavi kako si zamislio ;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

Sajger je napisao(la):
Zasto nestavis i male farove za duga svetla ?
Golf je ;)
Nezz drug nekako nisam ljubitelj duplih farova..;)

Chana je napisao(la):
Kao sto sam mnogo puta rekao, a zelim i ovdje da ponovim da je golf u extra stanju jos kad realizujes sve ono sto si mi pricao biti ce cista perfekcija. Sve pohvale i nastavi kako si zamislio ;)

oooo Chana...Zahvaljujem i ovdje na lijepim rijecima..Da je ono zdravlja i para i bit ce to super :lol::lol: ;) vidimo se....
 
Top