Golf 2 GTI 16v

Golf 2 GTI 16v

Član
RE: Golf II GTi 16v

prosle sedmice sam isao u Kalesiju po neki telefon i vidjeo sam te pored puta sa nekim drugarima..dobar golfina pravo...samo ga odrzavaj i jos ponesto promijeni, ali na bolje ;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

Samo da kazem par rijeci vezano za auto...

Auto originalno potice iz Tuzle...Da bi zatim bilo prodato u Olovo gdje je vozen par godina.Ovo je drugi put da u njega bude stavljen plin. Radjeno je par sitnica na motoru,pocevsi od usisnih kanala na glavi motora,kr bregastih osovina i povremeno stavljanje "5 dizne" koja se nije bas najbolje pokazala... Takodjer je vozen i na trkama u zivinicama gdje mu je najbolje vrijeme bilo oko 16,7 sec.

Savjetujem ti da skines karambolke i da prelakiras taj " crni gornji dio" jer je farban obicnim mat sprejom pa sad ni na sta ne lici...ostalo je manje vise uredno i dobro...

Sve u svemu,sretno sa autom i da te sluzi dosta godina ;)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

poznavao sam ja druze ovog golfa od prije,i znam se sa mersadom (bivsim vlasnikom) vec duze vremena.takodje znam da je bio na race-u.ipak ti hvala na tim informacijama.ja sa autom nemam problema.par sitnica je bilo za uradit i to je to..a za karambolke,ja kad sam ga uzeo,ovaj crni dio koji je bio mat farban,bio je zguljen i nikakav,pa sam to malo privremeno sredio,dok nevidim sta cu dalje.pozzz
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

odlican golf, svidja mi se ovaj rece style sa dobrom masinom unutra....
ovo je mjera ;)
 
RE: Golf II GTi 16v

Fina getaca,djeluje uredno i odrzavano..Puno predjenih kilometara,i da se svi planovi ostvare ;)
 
RE: Golf II GTi 16v

Jedna od ljepsih getaca , koje sam vidio na nasim prostorima , ne mislim na extreme , ova je bas skolski ..
Sretno , cuvaj je .. stvarno vrijedi toga ! :cool:
 
RE: Golf II GTi 16v

Dobra golfonja,nisam ga zapazao dosad,mada sam cesto u tojsicima kod badze...(badzo-profesor fizike u kalesiji,elvir)
 
Član
RE: Golf II GTi 16v

haRRe_audi_a3 je napisao(la):
Jedna od ljepsih getaca , koje sam vidio na nasim prostorima , ne mislim na extreme , ova je bas skolski ..
Sretno , cuvaj je .. stvarno vrijedi toga ! :cool:
hvala druze;)


nermin suljagic je napisao(la):
Dobra golfonja,nisam ga zapazao dosad,mada sam cesto u tojsicima kod badze...(badzo-profesor fizike u kalesiji,elvir)
hebi se :p nisi sinoc u lukavcu zapazio ? :D a elvir mi je amidzic sunce ti ljubim :D
 
RE: Golf II GTi 16v

_nerko_ je napisao(la):
haRRe_audi_a3 je napisao(la):
Jedna od ljepsih getaca , koje sam vidio na nasim prostorima , ne mislim na extreme , ova je bas skolski ..
Sretno , cuvaj je .. stvarno vrijedi toga ! :cool:
hvala druze;)


nermin suljagic je napisao(la):
Dobra golfonja,nisam ga zapazao dosad,mada sam cesto u tojsicima kod badze...(badzo-profesor fizike u kalesiji,elvir)
hebi se :p nisi sinoc u lukavcu zapazio ? :D a elvir mi je amidzic sunce ti ljubim :D




do mene bio ili?
 
Top