golf 2 1.6 td turbina

golf 2 1.6 td turbina

najbolja solucija ti je K14 turbom to sam i nOKe-tu 1000 puta govorio dok je nije ugradio

K14 puni 0.8 ako je ispravna
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
najbolja solucija ti je K14 turbom to sam i nOKe-tu 1000 puta govorio dok je nije ugradio

K14 puni 0.8 ako je ispravna

A PUNI I MOJA 0.8 AL JA ŽELIM 1.0 BAR MOJA JE K24 TURBINA AK SE NE VARAM
 
K14 ti je dosta bolja solucija jer bolje povlaci na malim obrtajima a moze se sve ustimat samo ako je motor dobar

.nOKe je napisao(la):
velika turbina ne puno na leru (51kW) to je sigurno
nije ni kod mene punila dok je auto islo sasvim solidno.. niti je na saticu pokazivalo, cak i vacuum pravi, jer izvlaci vise zraka nego sto dobije..

a sto se tice male turbine (44kw i 59kw), ona bi u blokadi morala punit 0.4-0.6 ako je dobra turbina ;)

kako nabije 59kw ako turbo puse samo 0.6 bari:icon_question::icon_question
prelistaj malo auto datu pa vidi da k14 puse 0.8, pod uslovom da je ispravna
 
Član
evo stavio manometar i 2 podlozne sad fila 1.1 bar sad jos gorivo malo odsarafim da ne dimi previse i ic naguram i woola!
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
jel ti tacno pokazuje taj manometar, a ako ti vise dimi treba smanjit gorivo a ne pojacavat:lol::lol:

da da probo sam bez preinaka puni 0.8 i maloprije sam stavio 2 podlozne sa rezom okrenuo da se poklopi rez na rez i sad je 1.1 ma to sam i mislio da trebam povecat jer na ponom gasu pri voznji i kad napuni boost nema bas dima tako da ce trebat jos malo goriva!
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
aj slikaj te podloge sto si stavljo i gdje si stavljo

pa kak su svuda pisali uzmes 2 podlozne da idu na taj saraf sa rupama i uzmes pilicu za željezo i razrežeš ih te ih staviš na taj šaraf koji skidat tamo kod watgate ventila i namjestiš da budu poravnati rezovi! i to je to!
 
Član
A jebemu poriluk...haha


Imas ono metalno crijevo sto ide iz turbine do westgate ventila el tako i sad odsarafis taj saraf sto drzi crijevo ali ne kod turbine nego kod ventila i onda uzmeš 2 podložne koje pašu na taj šaraf da ih možeš zašarafit skup s tim sarafom sto ima rupe. Uzmeš te 2 podložne i svaku sa pilom za željezo razrežeš i staviš sa tim šarafom što zateže to metalno crijevo te ih poravnaš da rezovi budu od obe podložne na istom mjestu, to zasarafis i ima 1.0 ili 1.1 bar zavisi koliko su debele podložne odmah je veci pritisak. Cim staviš 3 komada dobije oko 1.2 cak i vise bara! A poslje toga odmah odvrni gorivo :)

http://alfisti.hr/forum/index.php?PHPSESSID=577a488a0c7efd03439581fc877654ab&topic=12986.0


ovak
 
Legend
GreenDevil je napisao(la):
K14 ti je dosta bolja solucija jer bolje povlaci na malim obrtajima a moze se sve ustimat samo ako je motor dobar

.nOKe je napisao(la):
velika turbina ne puno na leru (51kW) to je sigurno
nije ni kod mene punila dok je auto islo sasvim solidno.. niti je na saticu pokazivalo, cak i vacuum pravi, jer izvlaci vise zraka nego sto dobije..

a sto se tice male turbine (44kw i 59kw), ona bi u blokadi morala punit 0.4-0.6 ako je dobra turbina ;)

kako nabije 59kw ako turbo puse samo 0.6 bari:icon_question::icon_question
prelistaj malo auto datu pa vidi da k14 puse 0.8, pod uslovom da je ispravna



na leru :)
moja puse 1.1-1.4 sad kad je prevarim :D
 
Član
haha sam nemoj pretjerivat haha nemoj preko 1.2 nema potrebe jer onda ti trebaju dizne od 1.9 mašine i svašt još hehe..ima posla!
 
Top