Golf 1 RETRO by Noke- komentari projekta

Golf 1 RETRO by Noke- komentari projekta

Član
Mislio je na "orginalne" steke...a volan treba to jos trljati malo se preznojiti :D vide se puno risevi ko da si zavrsio sa 600 :)
 
Član
Mislio je na "orginalne" steke...a volan treba to jos trljati malo se preznojiti :D vide se puno risevi ko da si zavrsio sa 600 :)
A to... Ovo sam uslikao poslije prve ruke poliranja, kasnije je ispolirano jos 3 puta, i sjaji se stvarno dobro...nego odoh obrisat ovu sliku volana da se ne brukam hhahah :D sutra ce biti bolje slike. pozzz
 
Član
Ne znam druze stvarno sta si pokusao sa ovim reci... Na mom autu nema, niti ce biti ista iz Kine... samo originalni njemacki dijelovi, klasika i nista vise... LP.
To sto se firma zove "Topran Germany" ne znaci da su dijelovi iz Njemacke... Vecina proizvoda im je ispodprosjecne kvalitete, cisto informativno. Radije kupi dobre polovne VW steke (u kompletu sa kljucevima kad naletis na auto koje se 'rastura') nego da kupujes ovako
 
Član
Da li neko zna gdje se u Sarajevu moze odradit hromiranje, moram neke dijelove hromirat, znaci samo da radi kvalitetno, nije bitno koliko ce izaci para. Dakle, ako neko zna, nek mi javi, bit ce mi od velike pomoci.... hvala :)
 
Član
To sto se firma zove "Topran Germany" ne znaci da su dijelovi iz Njemacke... Vecina proizvoda im je ispodprosjecne kvalitete, cisto informativno. Radije kupi dobre polovne VW steke (u kompletu sa kljucevima kad naletis na auto koje se 'rastura') nego da kupujes ovako
Druze, hvala ti mnogo, ovo je prvi dio koji sam uzeo od topran-a, a bogami i zadnji, jedan drug mi rece da je to original, ja budala vjerujem mu :) A sto se tice steka, crne nece ici na auto nikako, prelistaj unazad malo temu, uzeo sam metalne (hromirane) od swalowtaila '74, posto radim oldschool keca, na njemu ce biti puni vw hrom paket. Hvala ti velika na pomoci. Lijep pozdrav.
 
Legend
Momak... molio bi te da se suzdrsis od vrijedjanja drugih clanova... Radi kako mislis ili procitas da je tebi najbolje, tvoje auto i tvoja stvar...
Forum je radi predstavljanja, upoznavanja i razmijene iskustava i misljenja... samo bez vrijedjanja... ;)

Svakako nije sramota ni pitati... Iskusnije od sebe treba saslusati i pokusati iskoristiti njihovo znanje radi unaprijedjenja svog projekta...

Sa srecom i u pamet... ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Momak... molio bi te da se suzdrsis od vrijedjanja drugih clanova... Radi kako mislis ili procitas da je tebi najbolje, tvoje auto i tvoja stvar...
Forum je radi predstavljanja, upoznavanja i razmijene iskustava i misljenja... samo bez vrijedjanja... ;)

Svakako nije sramota ni pitati... Iskusnije od sebe treba saslusati i pokusati iskoristiti njihovo znanje radi unaprijedjenja svog projekta...

Sa srecom i u pamet... ;)
Hvala Liga..... Izvinjavam se, LP.
 
Legend
odlicna "hrpa" stvari
super ce biti samo polako dalje
za bbs cepove , nema ih vise nisam ti javio
 
Top