Gdje naj povoljnije uzeti biciklo u Sarajevu

Gdje naj povoljnije uzeti biciklo u Sarajevu

Član
cuneru svrati do mene u radnju envera sehovica 54 unis bicikli reci da si sa foruma pa mozda kakav popust zaganjamo
cijene su od 300 pa dokle maste imas
a za lukavicu imate lasta lukavica fabrika bicikala nalaze se kod energoinvesta,.stadion slavije,. cijene su super
a imate i u blizini sfor baze amera prodje polovnjake cijena od 100 pa nadalje
il ako hocete malo skuplja bolja polovna bicikla a nezanima vas porijeklo ima i takvih
 
Član
sema911 je napisao(la):
cuneru svrati do mene u radnju envera sehovica 54 unis bicikli reci da si sa foruma pa mozda kakav popust zaganjamo
cijene su od 300 pa dokle maste imas
a za lukavicu imate lasta lukavica fabrika bicikala nalaze se kod energoinvesta,.stadion slavije,. cijene su super
a imate i u blizini sfor baze amera prodje polovnjake cijena od 100 pa nadalje
il ako hocete malo skuplja bolja polovna bicikla a nezanima vas porijeklo ima i takvih
Treba meni jedno dobro a da nije skupo podrijetlo nebitno s obzirom da ja to po brdu vozimi malo cestom.slobodno na pp mi posalji linkove ili slike.;)
bitno je samo da je jako tj izdrzljivo.Na piku toga ima previse stvarno neznam sta bi gledao.
 
Član
I ja bi isao na varijantu polovnog, posebno ako treba za djevojku, koja ce po gradu vozati. Gradski bicikla, zenskih, do 150 KM ima bruka na piku.

Ili obidji ove sve radnje koje su ti nabrojali pa vidi sta ima, za nezahtjevne korisnike i ne posebno dobar bajk moze posluziti :icon_biggrin:
 
Član
Ma hvala vam svima na iscrpnim savjetima samo da znata kako je to s tinejdjerma HAOS :icon_cry: glave u oblacima zadam im da traze po netu krenu i odustanu haos. :icon_cry: moracu prvo radnje da obidjem bio sam danas u inter sportu imaju popust od 20-30% nakamura ? moram jos do unisa i laste, ako ne nadjem nista da je povoljno a da zadovoljava njihove kriterije baciti cu se na piku, de mi recite kakvi su ovi bicikli na ekupi.ba ??. Hvala
 
Član
Druze, vecina ti predlaze da kupis polovno a dobro.. Neznam kol'ko se razumijes u bicikla al nemora znaciti ako je shimano da je kvalitetno ;) Npr shimano tourney acera je fakticki smece, za shimano altus komponente neznam al eto recimo alvio nije losha... A sad ako hoces biciklo da mozes s njim krenuti na malo duze relacije ganja se shimano deore, slx, xt, xtr. Bilo bi mi zao da lupis za ta neka "nova" 300-400-500 KM i da to fakticki nije nista, da je pogon zeljezni, ram zeljezni, viljuska obicna i slicno...
Baci se na pik i kupi nesto polovno ocuvano i dobro ;)
 
Član
Za normalnu upotrebu i Acera je sasvim dovoljna. Kod Shimana ide otprilike ovako: 1. Saint 2. XTR, 3. Deore XT, 4. Deore SLX, 5. Deore, 6. Alivio, 7. Acera, 8. Altus, 9. Tourney. Ja imam mjenjace kombinaciju Alivio-Acera i slusaju bez problema, predjem oko 2000 km godisnje, ali vecinom asvalt, od toga 10% makadama, kamenja i sl. Ko vozi asvalt samo, vjerujem da mu je i Tourney ok...
 
Član
VV-Driver je napisao(la):
Druze, vecina ti predlaze da kupis polovno a dobro.. Neznam kol'ko se razumijes u bicikla al nemora znaciti ako je shimano da je kvalitetno ;) Npr shimano tourney acera je fakticki smece, za shimano altus komponente neznam al eto recimo alvio nije losha... A sad ako hoces biciklo da mozes s njim krenuti na malo duze relacije ganja se shimano deore, slx, xt, xtr. Bilo bi mi zao da lupis za ta neka "nova" 300-400-500 KM i da to fakticki nije nista, da je pogon zeljezni, ram zeljezni, viljuska obicna i slicno...
Baci se na pik i kupi nesto polovno ocuvano i dobro ;)

Veliko ti hvala na pomoci hajde ako kome nije muka da me uputi jer sam laik sto se tice toga da mi da koji link na PIKI koji je po njemu dobar tj. kvalitetan . Veliko HVALA ;)

sema911 je napisao(la):
cuneru svrati do mene u radnju envera sehovica 54 unis bicikli reci da si sa foruma pa mozda kakav popust zaganjamo
cijene su od 300 pa dokle maste imas
a za lukavicu imate lasta lukavica fabrika bicikala nalaze se kod energoinvesta,.stadion slavije,. cijene su super
a imate i u blizini sfor baze amera prodje polovnjake cijena od 100 pa nadalje
il ako hocete malo skuplja bolja polovna bicikla a nezanima vas porijeklo ima i takvih

Hvala Sema navratim ABD sutra ako radis . Hvala
 
Član
Mirsado je napisao(la):
VV-Driver je napisao(la):
Druze, vecina ti predlaze da kupis polovno a dobro.. Neznam kol'ko se razumijes u bicikla al nemora znaciti ako je shimano da je kvalitetno ;) Npr shimano tourney acera je fakticki smece, za shimano altus komponente neznam al eto recimo alvio nije losha... A sad ako hoces biciklo da mozes s njim krenuti na malo duze relacije ganja se shimano deore, slx, xt, xtr. Bilo bi mi zao da lupis za ta neka "nova" 300-400-500 KM i da to fakticki nije nista, da je pogon zeljezni, ram zeljezni, viljuska obicna i slicno...
Baci se na pik i kupi nesto polovno ocuvano i dobro ;)

Veliko ti hvala na pomoci hajde ako kome nije muka da me uputi jer sam laik sto se tice toga da mi da koji link na PIKI koji je po njemu dobar tj. kvalitetan . Veliko HVALA ;)

sema911 je napisao(la):
cuneru svrati do mene u radnju envera sehovica 54 unis bicikli reci da si sa foruma pa mozda kakav popust zaganjamo
cijene su od 300 pa dokle maste imas
a za lukavicu imate lasta lukavica fabrika bicikala nalaze se kod energoinvesta,.stadion slavije,. cijene su super
a imate i u blizini sfor baze amera prodje polovnjake cijena od 100 pa nadalje
il ako hocete malo skuplja bolja polovna bicikla a nezanima vas porijeklo ima i takvih

Hvala Sema navratim ABD sutra ako radis . Hvala



;) Kupio bicikla u UNISu kod kolege Seme extra momak sve preporuke jos jednom HVALA ;)
 
Član
Ae fino, on to prodaje pa zna i sta valja od toga u ponudi. Super, sad nek ga voza, da ne stoji 350 dana u godini :D
 
Član
Ima li itko iskustva sa Polar i Focus biciklima? Vidim ima na Piku dobrih polovnih za 350-500
 
Član
Evo recimo ovo ne izgleda lose :icon_rolleyes: Jest da je celik ali ima i alu za malo vise para
375 novo
http://www.pik.ba/artikal/7578231/novo-polar-apache-anthracit/
 
Top