Gdje naj povoljnije uzeti biciklo u Sarajevu

Gdje naj povoljnije uzeti biciklo u Sarajevu

Član
Pozdrav, zna li ko od kolega gdje se u Sarajevu moze naci fino a s cijenom normalnom biciklo, cuo sam da ima negdje u Lukavici ? ali neznam gdje zna li ko kontakt firma broj, gledam nesto ima i unis znate li kakvi su oni i cijene. Hvala
;)
 
Na vilsonovom , ponesi pistolj i gratis dobijes :lol: Salim se , ako hoces ovako ova malo opasnija da ti traju imas jednu tamo gdje slatko i slano pa samo produzis pravo ona ulica kod hitne znaci picis do kraja tamo pravo i sa ljeve strane imas tu , a imas i u gradu kod VANNI-a gdje se jede pa odma preko puta
 
ganjaj snizenja u intersportu u mercatoru...bude strasnih bicikala sa pravo dobrom opremom, na snizenju naravno, super povoljno...za razliku od ovih radnji koje vide da su se raja nafurala, pa ubijaju sa cijenama...
 
Član
nista to. sve je to kinesko smece sa losim metrijalima. ako hoces kvalitetno biciklo samo ciklocentar u holidey inn-u ili ciklo centar ilidza. imas bicikala od 300KM pa gore sve u zavisnosti od toga za koju ces ga namjenu koristiti. ili da kupis neki krs na pik.ba i da u njega uvalis jos nekih 200Km i imas sve kako treba.
ja sam tako kupio biciklo na pik.ba za 100KM i ulozio nekih 150-200KM i sada je OK

PS imas capriolo u vilsonovom i imas planet na malti kod atile
 
a koje je to biciklo molim te od 300 KM u ciklo centru...ja sam kupio najjeftiniji model GT agressor i nije bio 300 KM koliko se sjecam...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Na vilsonovom , ponesi pistolj i gratis dobijes :lol: Salim se , ako hoces ovako ova malo opasnija da ti traju imas jednu tamo gdje slatko i slano pa samo produzis pravo ona ulica kod hitne znaci picis do kraja tamo pravo i sa ljeve strane imas tu , a imas i u gradu kod VANNI-a gdje se jede pa odma preko puta

:lol::lol: Treba mi za kcerku gradsko nemora biti zensko ali da cool tinejzersko :icon_eek: . Rekose da negdje u Lukavici u bivsoj fabrici bicikala ima dobrih a povoljnih dali ko zna sta o tome. Hvala

BoB_MarleY je napisao(la):
a koje je to biciklo molim te od 300 KM u ciklo centru...ja sam kupio najjeftiniji model GT agressor i nije bio 300 KM koliko se sjecam...

Sad gledam ciklo centar najjeftiniji 530km :icon_question: jesu ga napucali cijene ovih bicikala brate dragi mozes auto uzeti haos. A kvaliteta vjerujem da je jako upitna :icon_question:
 
ma koriste to sto su se ljudi dosta zainteresovali pa pucaju neke cijene...a vecini ljudi trebaju bicikla za neku normalnu voznju...zato ti kazem intersport je dobar iz razloga sto budu snizenja i to bas veca, ja kad sam prodao ovaj gt (cikocentar) kupio sam nakamuru (intersport) na snizenju...
 
Član
BoB_MarleY je napisao(la):
ma koriste to sto su se ljudi dosta zainteresovali pa pucaju neke cijene...a vecini ljudi trebaju bicikla za neku normalnu voznju...zato ti kazem intersport je dobar iz razloga sto budu snizenja i to bas veca, ja kad sam prodao ovaj gt (cikocentar) kupio sam nakamuru (intersport) na snizenju...

Poz, vidis nisam isao u intersport u merkatoru navratim danas koliko si ti taj platio jeli bilo snizenje ili redovna cijena. Hvala
 
Član
Kupi polovan bajk ;)
ima bas jedan diler u sarajevu, skuplja bicikla prodaje, bolje ti je kupit kvalitetniji polovan nego nesto osrednje novo;)
ja vozim capriolo i ok je, platio ga 400 polovnog, u fabrickom stanju, za 3-4 godine ulozio 50KM samo na redovne servise i pakne promijenio... moj model je nov bio 645KM pa skontaj ekeonomsku isplativost;)
 
Član
edoze je napisao(la):
Kupi polovan bajk ;)
ima bas jedan diler u sarajevu, skuplja bicikla prodaje, bolje ti je kupit kvalitetniji polovan nego nesto osrednje novo;)
ja vozim capriolo i ok je, platio ga 400 polovnog, u fabrickom stanju, za 3-4 godine ulozio 50KM samo na redovne servise i pakne promijenio... moj model je nov bio 645KM pa skontaj ekeonomsku isplativost;)

Znas li gdje je u Sarajevu taj lik ili broj telefona. Hvala
 
Administrator
Vidi kakav je polovan otisao za 300, i to iz Sa dosao momak i kupio
http://www.pik.ba/artikal/7415870/bicikli-capriolo/

Biciklo je bukvalno novo bilo, tako da mozes naci na piku dobrih bicikala. Možeš poslati ovom momku poruku, da ga pitaš ima li kakvih bicikala, pošto on servisira i prodaje a nema sve na piku.
 
Drug , pogledaj u Capriolo centru .... Nalazi se na Čengić Vili .... Imaju dobar izbor , a i nisu toliko skupi ... Ali ipak je najbolje pogledati polovno , malo skuplje polovno , nema ništa bolje , ja ti tako radim sa biciklima i nikad' se nisam zeznuo ..... Pozz
 
Član
Cuo sam da dosta ljudi uvoze iz Austrije polovne i prodaju ih za oko 200-300 km ne znam valja li to ista.
Planiram i ja sebi kupiti nesto, ali u Intersportu su također skupa slabo ima ista ispod 500-600 maraka. Vecinom Nakamura :icon_rolleyes:
 
Top