Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Član
golf2 je napisao(la):
druze felge ce leci samo tako ;) a pogledaj u SAVI ako ima negdje prodavnica, u SA npr na stupi ima tih matica za alu felge i kostaju 3-4KM po kom.
a evo ako ti budu trebali lopov imam ja prodajem :D

http://www.pik.ba/artikal/6168024/lopov-sarafi-matice-12mm-x-1-5-ford/

Hval druže ;) U Beogradu košta 1KM, vjerovali ili ne.. Sa brezonom od 102mm + matica=5KM.. Zvao sam par ljudi, jedan mi je tražio 6KM i ogorčen sam na bezobrazluk spram ove firme iz Beograda...
 
Član
Nisam stigo kalipere ofarbat, to kad se proljepša.. biće i boljih slika.. Samo nemojte da su male felge, znam i sam :lo: ovom auto trebaju 18+ da to izgleda ono... Ali pošto je poridično auto i putevi su kakvi jesu, 16" je mjera.


 
Legend
Iskren da ti budem mislim da su mu mjera ove 16"ke, na mom bijelom Mondeu su bile 18"ke rasulue su ga da valja nazad. A meni licno super izgleda ovako, mozda se drugi nece slozit al et meni je cool ;)
 
Član
daki je napisao(la):
Iskren da ti budem mislim da su mu mjera ove 16"ke, na mom bijelom Mondeu su bile 18"ke rasulue su ga da valja nazad. A meni licno super izgleda ovako, mozda se drugi nece slozit al et meni je cool ;)

Hvala Damire ;) Lahko je voziti u dijaspori na 18"+ auto i ne osjeti, ali ovdje po ovim kraterima ubistvo za auto. Bolje dosta od čeličara u svakom slučaju koje su bile zahrđale, krive i udarane... Znao bih ja koje felge bi mu sjele "jebiga", ali ne ide to na ovakav auto. Kada ufatim vremena uradiću lajsne i šteke, ali moram i retrovizor, malo sam ga zagrebo :D
 
Član
golf2 je napisao(la):
super su legle, naravno 100 puta bolje od celicnih ;) kako si nabavio matice ??
Prvo sam našo u Beogradu super povoljne.. oko 1KM komada... i onda mi izlete u Modriči kod lika što drži Fordov odpad i kupim, odma probo da li nasjeda konus kako treba i miran.. jest da je 3KM komada, al jebiga...
 
zlajaaa je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
super su legle, naravno 100 puta bolje od celicnih ;) kako si nabavio matice ??
Prvo sam našo u Beogradu super povoljne.. oko 1KM komada... i onda mi izlete u Modriči kod lika što drži Fordov odpad i kupim, odma probo da li nasjeda konus kako treba i miran.. jest da je 3KM komada, al jebiga...

Auto otpad MONDEO na ulazu u Modricu:icon_question:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
golf2 je napisao(la):
super su legle, naravno 100 puta bolje od celicnih ;) kako si nabavio matice ??
Prvo sam našo u Beogradu super povoljne.. oko 1KM komada... i onda mi izlete u Modriči kod lika što drži Fordov odpad i kupim, odma probo da li nasjeda konus kako treba i miran.. jest da je 3KM komada, al jebiga...

Auto otpad MONDEO na ulazu u Modricu:icon_question:
E taj, na onom pravcu na lijevu stranu... Kod njega sam do sad sve dijelove našo što su mi trebali...
 
Top