Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

zlajaaa je napisao(la):
Ove godine će da koči ko kremenko :D I bolje bi bilo da mi vidite gdje šarafe, nego da se zajebajete ovdje :lol: Je li ono ima tokar u uroži???

jesi bistar, pa prije ce fordonja zahrdjat nego dvica :lol::lol::lol::lol::lol:
ostavi ga sljedecu zimu napolju pa ces vidit :lol::lol:

kad stavis te felge od volva probaj pa vidi hocel bit brzi sta, mozda su od turbaka :lol::lol::lol:
 
Član
Hvala Ćuzo i Mahire ;)

A ti si Emire previše inhaliro čađi, kako si ubacio onaj kineski powerbox :lol:
 
Član
Jedno od mojih omiljenih auta posebno drag..a ovaj izgleda super..
Posebno mi interesantan sat ili ti ga casovnik :)
Sve u svemu puno srece ;) :icon_smile::icon_smile:
 
Super Moderator
To trazis one sjajne matice tj. sto imaju navlaku preko i za kljuc 19 su?? Ja imam te na fordu i sve je ono poispadalo s njih.. Mozda 10 da su ok jos uvijek. Dobio sam 5 novih kad sam borbet felgu jednu narucio na ebay. Ima tamo kupiti toga i cepova fordovih. Al jebada je kad spadne ono drug niko nema 18 da odvrne tockove
 
Član
allroad je napisao(la):
To trazis one sjajne matice tj. sto imaju navlaku preko i za kljuc 19 su?? Ja imam te na fordu i sve je ono poispadalo s njih.. Mozda 10 da su ok jos uvijek. Dobio sam 5 novih kad sam borbet felgu jednu narucio na ebay. Ima tamo kupiti toga i cepova fordovih. Al jebada je kad spadne ono drug niko nema 18 da odvrne tockove

Ne tražim to :D http://tuningstyling.co.rs/navrtke.php nego ove Navrtke OK 19 sa konusom ili radijusom. M12 1.5 su kod mene...
 
Ove sto allroad spominje su original fordove matice, cudi me da su poispadale one krom navlake, meni se to desilo samo na jednoj matici i to sam je ja sjebao jer sam odvrtao, a nisam ubo kljuc do kraja i samo skliznulo i skinulo je sa matice, tako su vjerovatno i tebi sjebali kad su odvrtali jer nisu pazili, a na srecu imam 18 na onom krst kljucu za tockove pa nije problem. :icon_biggrin:
 
Član
Vidio sam te originalne na fordclubserbia, ali kad mi lik reče da ima 4 seta šarafa za 4 seta felgi... :lol: valjda budu pasali ovi iz Beograda... 19ka sa konusom, mislim da je fabrički 17 ili 18ka.. ali budemo oprobali.
 
Član
druze felge ce leci samo tako ;) a pogledaj u SAVI ako ima negdje prodavnica, u SA npr na stupi ima tih matica za alu felge i kostaju 3-4KM po kom.
a evo ako ti budu trebali lopov imam ja prodajem :D

http://www.pik.ba/artikal/6168024/lopov-sarafi-matice-12mm-x-1-5-ford/
 
Top