Ford Focus

Ford Focus

Član
RE: Prve fotke nakon udesa ...

tablica OK ....to se skida..
nisam mislio na taj okvir...

nego na braniku :cool::cool:
agresivnije mi auto izgleda
 
RE: Prve fotke nakon udesa ...

Dobro su ga sredili ;), nadam se da si uspio naplatiti od osiguranja i pokriti sve sto si dao za popravak, da se ne ponovi vise ;)
 
Član
RE: Prve fotke nakon udesa ...

extra odradjeno ;)
nadam se da vise nece biti problema :)
a gdje dodje taj servomobil i gdje ces farbati felge? ima li neko da to radi kako treba
 
Legend
RE: Prve fotke nakon udesa ...

Servomobil dodje na Krojcici.

A felge farbam kod dvojce doktora za te stvari. Ado santana i mislim da se drugi momak zove Damir. Radnja im je kad se krene starim putem od bolnice kreka prema Lipnici.
 
Član
RE: Prve fotke nakon udesa ...

to su oni dole kad se skrene za lipnicu s glavnog puta,odma desno i sa lijeve strane,jel tak?
 
Član
RE: Prve fotke nakon udesa ...

Zivio sam dugo godina kuca odma do servomobila, ljudi su uvijek kvalitetno radili al doduse kvalitetno i naplate al dobar pos'o ima cijenu naravno...

Niko se dosad nije zalio na njih...otkud bas gore da odvuces?

btw eto ga ko nov :cool:
 
Legend
RE: Prve fotke nakon udesa ...

nodiash je napisao(la):
Zivio sam dugo godina kuca odma do servomobila, ljudi su uvijek kvalitetno radili al doduse kvalitetno i naplate al dobar pos'o ima cijenu naravno...

Niko se dosad nije zalio na njih...otkud bas gore da odvuces?

btw eto ga ko nov :cool:

Pa upravo zato jer su medju najboljima u gradu, a skoro je Selma moja zakacila svog Forda, nije puno al ruzno je bilo skroz. Poderala doslovno vrata u dnu od stubic metalni sto je virio iz zemlje. Kad sam vidio kako je to napravio, odvucem njemu odma, a plus Sajo se zna sa njim tako da sam znao da ce biti top kvalitet. Nemogu rec koliko je para bilo, obzirom da on ima ugovor sa osiguranjem pa je njima direktno fakturisao.

A ljudi sto rade felge su kada ides iz TZ prema termoelektrani, sa desne strane cim prodjes pruzni prelaz odma desno.;)
 
Član
RE: Prve fotke nakon udesa ...

duze, koje je godiste ford, meni ce isto doci najvjerovatnije ovakav samo karavan 2.0 TDCI 130 PS..;);)
Tvoj je predobar, sve cstitke.:cool::cool:
 
RE: Prve fotke nakon udesa ...

Oooo kolega bas fino, moglo bi se rec bolji nego sto je bio:icon_biggrin:

imam felge za tebe chrom:lol:

Od udara spade i naljepnica sa zadnje sajbe:lol:, tako da ponove se valja mucit;)
 
Legend
RE: Prve fotke nakon udesa ...

odlicno drug, bas mi je drago da si zadovoljan kako su ti uradili ;)

reci mi, sta je sa felgama, jesu li ok, kad idu na auto ?
 
Legend
RE: Prve fotke nakon udesa ...

Pa felge prednje su izgrebane od udesa, moram ih ofarbat i idu na kola... ;)

Hvala svima :cool:
 
Super Moderator
RE: Prve fotke nakon udesa ...

joj druze ni ne znam da si slupao forda
Gdje su slike ? jesi li ga puno udario ? Nadam se da tebi nije bilo nista kao sto svi vidimo lim se moze napraviti ;)
a i sigurno su ti ga dobro napravili ;)
 
Top