Ford Focus

Ford Focus

Član
RE: winter izdanje...

Jel ovo PS farovi il su folije zute? Ako jesu folije, gdje, ko, sta i kako :icon_biggrin:
 
Član
RE: winter izdanje...

nodiash je napisao(la):
Jel ovo PS farovi il su folije zute? Ako jesu folije, gdje, ko, sta i kako :icon_biggrin:

ps...vidi rubove...ako su folije onda je neko fakat lose odradio...and focus is grejt...
 
Legend
RE: winter izdanje...

GOLF TZ je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Jel ovo PS farovi il su folije zute? Ako jesu folije, gdje, ko, sta i kako :icon_biggrin:

ps...vidi rubove...ako su folije onda je neko fakat lose odradio...and focus is grejt...

Kakve bolan rubove :icon_question:

Nisam jos odradio, ali ubrzo bi trebalo prave da se pojave nesto sam rjesio, ako izganjam od tipa da mi napravi, nodi dobices PM odma ;)
 
Legend
RE: winter izdanje...

Auto zavrseno sutra bi trebalo da ga vozim kuci nakon mjesec dana radova, dijelova, farbanja zapisnika i svih gluposti i sranja... svi ste vidjeli fotke nakon udesa, evo sad prve fotke nakon sklapanja. ;)

Velika mi je briga bilo staklo koje se rasulo po kolima, ali decki iz Servomobila su profesionalci do zadnjeg detalja, tako da sam dobio auto u savrsenom stanju.

2zg5e6r.jpg


2mo9imw.jpg


202m36.jpg
 
Član
RE: Prve fotke nakon udesa ...

eto i hrom na karambolci..a gore pitas kakve rubove...ma mislim neko ruzno u PS odradio ti one farove...ako je PS...na te rubove sam mislio..sve u svemu super se popravio...sta je sa felgi??
 
Legend
RE: Prve fotke nakon udesa ...

Felge su ostale nedovrsene, trazim boju u koju da ofarbam jer su orginalne u nekoj antracit kombinaciji, a to nemoze niko odraditi da bude isto, tako da sad moram skontat neku boju, i definitivno nece bit sive, ni tamno sive a pogotovo ne crne. Ostalo je sve u opticaju, samo zavisi kako me prenese :) ;)
 
Član
RE: Prve fotke nakon udesa ...

nek si ga rijesio druze,dobro je ispalo,nek je sa srecom,da ti se vise ne ponovi ono sto ti se desilo;););)
 
Član
RE: Prve fotke nakon udesa ...

brate extra odradjeno svidja mi se pravo...jos pogotovo dolazi do izrazaja ova hrom lajsna oko tablice nekako mi ebenije izgleda s njom;);)
 
Legend
RE: Prve fotke nakon udesa ...

ArminM je napisao(la):
nek si ga rijesio druze,dobro je ispalo,nek je sa srecom,da ti se vise ne ponovi ono sto ti se desilo;););)

Hvala, nadam se da nece ..

@Got2b
Nije losa nimalo, samo cu skinuti okvire i stavit dulefix na tablicu da bude bez okvira..
 
Top