Ford Focus

Ford Focus

Putovanja.ba
Administrator
RE: Refresh 29.10/11

Vidim farove si rastavio?!

A kako to izgleda na autu?! Nista, nema slika :icon_biggrin:
 
Legend
RE: Refresh 29.10/11

Fele je napisao(la):
Vidim farove si rastavio?!

A kako to izgleda na autu?! Nista, nema slika :icon_biggrin:

Eno ga stoji druze far na polici ofarban sklopljen zaljepljen skuplja prasinu mrsko mi onaj drugi uraditi. Znas koliko je tesko i jebeno, dva dana sam ga odljepljivo, i izjebes cjeli far pa poslije se to mora posebnim smolama krpit, sranje :D

Elem prije cu se nakanit da kupim orginal bi xenon farove nego sto cu ovo završit :D
 
Legend
RE: Refresh 29.10/11

Davor_ je napisao(la):
prvo odrada pa onda cip :D
i kakva je razlika?

Ide pravo ljepo, a sto je naj interesantnije dosta dosta mi je spala potrošnja :D

Nije to neka razlika ali ono sto sam uvjek govorio da mi fali, znas ono kad kazes eh da je jos samooo malo malo bilo bi tamam eh sd je to :D

1,2 brzina iz niskih obrtaja krenu dosta jace, dok ostale tri su tek poslije 3,5 hiljade, i v max je maalo pomjerio :) prije je to bilo nekih 165, sad 4 ide 170, na puno kracoj relaciji..

Znaci nista posebno, ali za mene tamam :D
 
Legend
RE: LED u prednji branik 16.05.2012

Kolega Brum Brum mi je poslao neke LED-ice, pa evo kako to izgleda, stim da jos nije gotovo jos stimamo lijevo i desno. :D
 

Prilozi

  • Photo-0191.jpg
    Photo-0191.jpg
    145,6 KB · Pregleda: 135
  • Photo-0193.jpg
    Photo-0193.jpg
    138,1 KB · Pregleda: 55
  • Photo-0192.jpg
    Photo-0192.jpg
    122,2 KB · Pregleda: 47
  • Photo-0195.jpg
    Photo-0195.jpg
    125,7 KB · Pregleda: 75
  • Photo-0196.jpg
    Photo-0196.jpg
    153 KB · Pregleda: 124
Član
RE: LED u prednji branik 16.05.2012

Je li te to stid voziti Forda pa si znak crnom folijom oblijepio :lol:

Šta je Ford bez LED... ništa :D
 
Legend
RE: LED u prednji branik 16.05.2012

zlajaaa je napisao(la):
Je li te to stid voziti Forda pa si znak crnom folijom oblijepio :lol:

Šta je Ford bez LED... ništa :D

Jest, stid me, a prije forda me je bilo stid sto vozim Audi pa sam i na njemu isto radio :D
 
Član
RE: LED u prednji branik 16.05.2012

Bilo bi dobro da se mogu kako ubaciti u te bočne usisnike :icon_biggrin:
 
Legend
RE: LED u prednji branik 16.05.2012

......
 

Prilozi

  • Fotografija0147.jpg
    Fotografija0147.jpg
    766,5 KB · Pregleda: 110
  • Photo-0198.jpg
    Photo-0198.jpg
    285,1 KB · Pregleda: 88
  • Photo-0199.jpg
    Photo-0199.jpg
    221,9 KB · Pregleda: 102
Član
RE: LED u prednji branik 16.05.2012

Nije lose ... samo ja bi samo jedan red nize da si stavio da fakticki lezi na ovom kromiranom dijelom al iovako je super ...

;)
 
Legend
RE: LED u prednji branik 16.05.2012

badboy je napisao(la):
Nije lose ... samo ja bi samo jedan red nize da si stavio da fakticki lezi na ovom kromiranom dijelom al iovako je super ...

;)

Pa probali smo vise opcija, i nakraju je nekako ovdje meni izgledalo naj interesantnije, jer morao sam da rezem ovu masku da bu uspio uglaviti na neku sredini i da izgleda simetricno koliko simetricno izgledat moze :D

a da bi sta vio dole u dno morao bi postavit sijalice vise ka unutrasnjosti i bilo bi preblizu, pa mi se to nije svidjelo i et tako ostade za sad, pa dok nesto drugo ne promjenim, dobra je stvar sto radi samo dok su pozicije upaljene, cim upalim kratka gase se dole diode, a pozicije i kratka rade normalno.
 
Član
RE: LED u prednji branik 16.05.2012

Ja sam imao na Vectri one traka diode SMD ... mila mi stvarno extra samo je zalijepim za branik normalno nisam stavio 15 cm vec nekih velicine tipke SPACE ... al me murija dosta zajebavala ... iako sam bio spojio na pozicije ..


I na kraju mi neko na parkingu iscupao
 
Top