Ford Focus

Ford Focus

Legend
RE: Refresh 29.10/11

Little Dragon je napisao(la):
mozda si mogao ove rore jos samo malo uvuci unutra

Nisam htio da prepravljam tako dodje origigi. Samo skinuto staro ubaceno novo. Racunam kada sjedne nazad difuzor orginalni da ce se uklopiti tamam.
 
Član
RE: Refresh 29.10/11

p301011110902.jpg


Jeli se meni cini ili je u funkciji samo ovaj lijevi!:icon_question:
 
Član
RE: Refresh 29.10/11

na kakav si difuzor mislio Daki :icon_question:

daj koju sliku tog difuzora.....a tacno izgleda krnjavo...zaokruzice cjelinu samo tako ;)
 
Legend
RE: Refresh 29.10/11

Rade rade obadvije ;) pokusao sam da uhvatim to, ali fotke su sa mobachem pravljene, tako da se vidi ali tesko pravo: Cim budem u prilici pokusacu napraviti kvalitetno jednu da se vidi. Ono sto mi je naj bitnije koliko god da se brzo vozis i u kojem god prenosu da si, u kolima je jos uvjek onaj isti zvuk, nesto malo malo izmjenjen, ali kad stanes iza ili se vozis iza, onda se to ljepo i cuje skroz. Nije nista krkanski nije pretjerano. A sta hocu zapravo reci je da nakon voznje TZ- Sarajevo - TZ preko karaule, ne boli glava od konstantnog brujanja. Difuzor je orginal nije ni on nista pretjerano, ali je tamam.

Ford_Focus_ST_rear_20081130.jpg
 
Legend
RE: Refresh 29.10/11

trizex je napisao(la):
Extra lajk it, samo jos da je 18" vratiti na njega....:D

Baracuda mi kako god okrenem izgledaju male na njemu, kako god ih ofarbam izgleda ko 17ka, jer ovi fordovi rubovi kao da su pravljeni 21" jednostavno ih pojedu i ne primjete se. 4 godine vozim na 18kama, i nikad niko nije od prve reko hej vidi 18"ke.

Sad sam u ptraznji za necim interesantnijim za novo ljeto. A doso je jedan slupan Focus na Tomason TN1 na jedno mjesto, mnecemo rec koje, pa skupljam pare, ili ako nadjem musteriju za baracuda onda ce bit i tu nekih noviteta :D abd.
 
RE: Refresh 29.10/11

Evo pregledah temu od pocetka, i konacno dodje do posljednjih postova :)

Focus mi se stvarno svidja, pogotov oboja koja je bas posebna... :)

Odlicnih felgi si izmjenjao, ali meni su najljepse one prve 5okrake sto si imao.

I naravno sretno u daljem tuningu! :)
 
Top