fiesta mk2

fiesta mk2

ma joj, sta ce se razvalit rubovi, daj ne budali :p

sa 2 centa van bilo bi ti mislim ko kod mene otprilike tocak van, odes kod Pukija fino da ti izrola rubove ako slucajno stvarno budes imao problema s tim i rijes problem.

E pa ako nisu brezoni onda jos bolje, 16 sarafa sa distans plocama za stoju moze izletit
 
Član
ima se dosta drugih stvari sto bi se prije trebalo uraditi a nema se ni za njih...kad se skupi za to onda ide za distance i ostalo...polako :)
 
Član
evo nesto novo...uzeo od druga srednju konzolu od golfa mk2 i ubacio kod sebe :) ima jos malo prepravki al je legla kao da je originale :)


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

jos malo da se to ureze kako treba i da se uklopi cd player i to je to :)
 
Član
Ma za rucku sam I sam kontao al mi mrsko jel ima puno zezanja oko toga...nemam tako sitnu nareznicu pa bi morao kod nekoga da to nosim jer nebi da lepim posle kuglu na cijev :)
@badboy...sutra sam prva pa cu da skoknem da proverim,kakav ti kalup treba I jel vise komada ili jedan?
 
Član
evo nabavljen i volan,nije u nekom stanju al bitno je da je origigi...volan je od fieste mk3 RS ... ulegao je kako treba samo se malo moraju pozadi ove plastike ismirglati da ne kacaju


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
evo malo sam volan sredjivao...radio sam sam i nisam se mnogo posvecivao preciznosti,posto sam amater a i platno nije dozvoljavalo da se sa njim mnogo upravlja...ja sam zadovoljan


Uploaded with ImageShack.us
 
haha, jadan sesir fasovo :D

odlicno ispalo, al otkud ti pravo da mi krades burberry fazon, ja drzim copyright u Brckom na burberry :D
 
ma i da jesam, dje cu, jesenas oblago volan, 70 kermi olaksan, al je dobra furka, zanimljivo izgleda, stavit cu u razmatranje :)
 
Top