fiesta mk2

fiesta mk2

Član
To ti sad s dizlom ides na oldschool ....a kad stavis kaakav 2.0 ici ces na street race :D:D


jebeni su ovi fiesta driveri :cool::cool:
 
Član
ma kakav race...nisam ja za toga i "ako stavim" 2.0 to nece biti za race vec radi mene samog...za moj gust i otvorene ceste..
 
Gledam fesu veceras kad si odlazio i mislim da bi ti distanceri neki od 2 centa legli ko budali samar, al stvarno, dzabe i polirane felge, dzabe sve kad je fela uska, trap uzak, ma i da ju spustis opet ba fali sirine, kad ti vidis sirok trap,siroku gumu nazad, odma je to drugi auto.

Uglavnom glasam da stedis za distancere, mada je to prilicno skupa investicija s obzirom da su na Fordu brezoni, pa valja uzimat nove, pa izbijat stare, pa presovat nove, al et, ako dje izlete ;)
 
Član
Erol svaka ti je hejterska :D hahah sala mala...to za distance nazad znam I sam,al to mi se ne isplati bez amortizera,opruga jer bi razvalio blatobrane kad neko sjedne pozadi,a kod mene nisu brezoni kod mene su sarafi kao I kod drugih gotivnih autica :D...2cm distance treba I malo izvlacenja zadnjih obrva...a rekoh ti sinoc da to skoro sve planiram na godinu,da se do zime skupe pare I nadju dijelovi pa onda kako treba,jer ipak auto je za svaki dan I ne koristim ga sam.
 
Top