Fiat bravo tuning & styling-komentari na projekt

Fiat bravo tuning & styling-komentari na projekt

Član
@pinkie ne ocekuje vecina to sto ti mislis,vecina se trudi da pomogne ljudima kao npr ti koji nemaju ukusa,mladi su,zive u drugom svijetu bla bla bla..da jebeno ne ispanu na cestu autom i da im se narod ne smije...bez uvrede al kakva sloboda tuninga...stavljanje neonki...ledica u farove,sive mrezice,naljepnice itd paa daj jebi ga probudi se,davno je to proslo...budi sretan sto te ima neko nasavjetovati.:D poz...
 
ne ocekuje vecina to sto ti mislis,vecina se trudi da pomogne ljudima kao npr ti koji nemaju ukusa,mladi su,zive u drugom svijetu bla bla bla..da jebeno ne ispanu na cestu autom i da im se narod ne smije...bez uvrede al kakva sloboda tuninga...stavljanje neonki...ledica u farove,sive mrezice,naljepnice itd paa daj jebi ga probudi se,davno je to proslo...budi sretan sto te ima neko nasavjetovati.:D poz...
hahaha proslo nesto ?
branim lika jer ima sva prava staviti i krivu od sporeta na svoje auto :D
tvoje je da kazes da li ti se svidja ili ne, mislim sta?
davno se pocele felge stavljati, sad ne treba ? tako ti zvucis :D

a jedan akademski slikar sto sam ja da nema ukusa, onda ti svaka cast ;)
razumijes pojam ukus, a o ukusima se ne raspravlja ;)
pozz
 
Nisi ti Starta najbolje razumio al haj u svemu ima onih sto malo skrenu sa puta pa i u ovome , samo ce slusajuci savjete ustediti novac nista vise :D A pinki to sto si akademski slikar ti bas nema ama bas nikakve veze sa tuningom :D
 
Član
@pinkie ne ocekuje vecina to sto ti mislis,vecina se trudi da pomogne ljudima kao npr ti koji nemaju ukusa,mladi su,zive u drugom svijetu bla bla bla..da jebeno ne ispanu na cestu autom i da im se narod ne smije...bez uvrede al kakva sloboda tuninga...stavljanje neonki...ledica u farove,sive mrezice,naljepnice itd paa daj jebi ga probudi se,davno je to proslo...budi sretan sto te ima neko nasavjetovati.:D poz...
Bezz uvrede prijatelju,ali ako se ti smijes nemora da znaci da tvoje misljenje djele i SVI ostali,Mozda nismo svi tatini sinovi da mozemo narucivati nesto putem eBay-a najkvalitetnije i nevidjeno samo kako bi bili savremeni,da opet ponovim ovo radim onako kako se svidja meni,"MLADI SU" to si mozda u pravu ali barem poznajem razliku izmedju tuninga i stylinga :D,bez uvrede ponavljam
 
Nisi ti Starta najbolje razumio al haj u svemu ima onih sa
Nisi ti Starta najbolje razumio al haj u svemu ima onih sto malo skrenu sa puta pa i u ovome , samo ce slusajuci savjete ustediti novac nista vise :D A pinki to sto si akademski slikar ti bas nema ama bas nikakve veze sa tuningom :D

malo skrenu sa puta pa i u ovome , samo ce slusajuci savjete ustediti novac nista vise :D A pinki to sto si akademski slikar ti bas nema ama bas nikakve veze sa tuningom :D
Naravno, to sto sam akademski slikar nema veze sa tuningom, ali ima veze sa ukusom, kaze covjek nemas ukusa, ako se neko razumije u pojam ljepo, to sam ja, a sad dal to ,sto je za moje oko ljepo nema veze s tim dal je u modi, urbano il sta :) samo branim svoje misljenje... Poz bro
 
Član
I ja bi se slozio s majstorom da je lamela ok. Ti ako se ne slazes onda mjenjaj. ako nisi strucnjak iz te oblasti ne moras se mjesati ako ti je majstor od povjerenja njemu prepusti da to zavrsi
 
Član
I ja bi se slozio s majstorom da je lamela ok. Ti ako se ne slazes onda mjenjaj. ako nisi strucnjak iz te oblasti ne moras se mjesati ako ti je majstor od povjerenja njemu prepusti da to zavrsi
HHH to je stara lamela dakle izvadjena je vec i zamijenjena novom,Interesantno je to da se na toj lameli bukvalno osijetilo proklizavanje,nagli start i ostajao je u mjestuu,no lako moguce da je i korpa tu zezala iakoo da napomenem isti majstor i za nju kaze da je skroz ok,tako da je ostalo nerazjasnjeno zasto je fiat proklizavao ako je sve u tako dobrome stanju
 
Član
Lamela kao lamela ima dovoljnu debljinu a moze proklizavat zbog vise razloga dal da je masna tj zaprljana, nategnuta tj nije mozda podeseno kvacilo ili druk lezaj da se nakosi i zadrzava korpu ilu sama korpa da ne odradjuje posao. Uglavnom rijesio si to da ne duzimo oko toga. Hoces li spustati auto?
 
Član
Lamela kao lamela ima dovoljnu debljinu a moze proklizavat zbog vise razloga dal da je masna tj zaprljana, nategnuta tj nije mozda podeseno kvacilo ili druk lezaj da se nakosi i zadrzava korpu ilu sama korpa da ne odradjuje posao. Uglavnom rijesio si to da ne duzimo oko toga. Hoces li spustati auto?
Sad je ureduu pa se iskreno nadam da necu vise imati takav problem, iskreno necu za sad dok ne budem u mogucnosti kupiti kratke amortizere sa oprugama,cak sam ih i trazio jedno vrijeme ali nigdje ih nisam uspio pronaci,pa su na red stupile neke druge stvari,ali naravno i to je u planu
 
Top