Fiat bravo tuning & styling-komentari na projekt

Fiat bravo tuning & styling-komentari na projekt

fino to ide, gdje poruci pragove? jesu li poliester ili limeni ?
koliko sam cuo, auto ima problema sa rukohvatima za otvaranje vrata (kvarljivi-pucaju brzo), kazem, tako sam cuo...
samo napred, ako imas kesha, kakve oprugice nabaci, smiri se i kreni s unutrasnjosti da radis, pozz
ps. ja bi poskidao znakove :p
 
Poslednja izmena:
Član
Poliester pragovi a porucio sam ih putem pika,dakle nisu bas bili novii ali u dobrom stanju,bez vecih ostecenja,Rukohvati za sad nisam imao slicnih problema,cak onako na prvu djeluju kao da su izradjeni od nekog kvalitetnijega materija,opet vrijeme ce pokazati heh,Nestoo si vec pogodio hhhh,naime ekipa trenutno zasjeda XD,razmisljam o sparco oprugama,znakici takodje bi trebali dole buduci da je u planu prerada gepeka,unutrasnjost otom potom,za pocetak pre neki dan kupljen naslonjac za ruku,ali za sad malo pauze ;)
hvala na vasem misljenju cak me dalo na razmisljanje hehe
 
Poliester pragovi a porucio sam ih putem pika,dakle nisu bas bili novii ali u dobrom stanju,bez vecih ostecenja,Rukohvati za sad nisam imao slicnih problema,cak onako na prvu djeluju kao da su izradjeni od nekog kvalitetnijega materija,opet vrijeme ce pokazati heh,Nestoo si vec pogodio hhhh,naime ekipa trenutno zasjeda XD,razmisljam o sparco oprugama,znakici takodje bi trebali dole buduci da je u planu prerada gepeka,unutrasnjost otom potom,za pocetak pre neki dan kupljen naslonjac za ruku,ali za sad malo pauze ;)
hvala na vasem misljenju cak me dalo na razmisljanje hehe
drago mi je da upoznajem ljubitelja limenih italijana :)
bil mogo naci kakve pragove za punta ili kakav spojler gepeka ? ako znas kakav kontakt pik, fb, javi mi
srecno ;)
 
Član
Član
ne svidja mi se,los pocetak...felge su ruzne,ove led trakice poboljsavaju...al nazalost seljo izgled. Mrezice na zadnjem braniku su isto katastrofalne,de malo ako vec imas zelju za svim tim,pogledaj malo na netu par primjeraka ozb u kojem pravcu da krenes...l.p
 
postujem svacije misljenje,
ali nastavi ti po svom, nista nije seljo stajl,
u tuningu nema pravila,
ovde vecina ocekuje da nadjes neciji projekat i da ga kopiras,
istraj u svom ;)
 
da dodam, jedino sto mi smeta do sad sto vidim:
zuti zmigavci bocni
znakovi
i ovaj nastavak na rezervoaru ;)
vijecemo dalje sta ce se desavati :)
 
Član
ne svidja mi se,los pocetak...felge su ruzne,ove led trakice poboljsavaju...al nazalost seljo izgled. Mrezice na zadnjem braniku su isto katastrofalne,de malo ako vec imas zelju za svim tim,pogledaj malo na netu par primjeraka ozb u kojem pravcu da krenes...l.p
Respect brate,cast na tvome misljenju,ali auto radim prema sebi,meni se za sad svidja ovakav polako vremenom promijenicemo jos ponesto ;)
 
Top