Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

.nOKe je napisao(la):
Odlican posao, respect !! :)
gdje nabavi ovo platno, fabricko je koliko mogu primjetit :icon_confused:

samo reci kolko ti treba:cool::cool:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

dok odbrojavam i iscekujem tamo oko 18-tog i farova :icon_eek: :D

sjedista se rade...

img1299f.jpg


img1300vs.jpg


img1302iy.jpg


img1303j.jpg


img1304ta.jpg


naravno, plisnavo, nisam usisao i prebrisao kako treba, samo nabrzaka, hladno, dok otopli hehe...

zadnji tapacirunzi skinuti, da se i oni urade te sve uklopi :icon_smile:

usput stavljen silikon pozadi, na poznatu bojku nazad, piski fobia u gace, tj tapacirunge malo :lol: samo usmrdi auto komplet, sreca pa je u garazi i otvoreni prozori, da se ostavi sve zatvoreno, pao bi u nesvijest cim se otvore vrata
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

a naslon za ruku? :icon_confused: nemoj samo one "univerzalne", nadji od golfa IV ili V ili skodin jos bilje, da se lakse ubaci...
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

gdje ima uzet ovog platna spuzve cega vec,ja pokazao starom zapalio se covjek oce u octaviu da ubaci..svaka cast limpi,skoda je samo taka ;)
 
Legend
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

ovo je sjelo za 10!! svaka cast , prelijepo druze ;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Koji si silikon koristio...ja stavio onaj sto se dihtuje u wc-u sa njim, bogati Mostarska toplina ga skurila, sav se ogulio u roku 10 dana :icon_eek::icon_eek::icon_eek: Sad kad farbao auto poljepit ce njih tiba ljepkom za sajbe, prije ce uletit kurvi misa nego meni opet voda :icon_mad:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

tibor987 je napisao(la):
Koji si silikon koristio...ja stavio onaj sto se dihtuje u wc-u sa njim, bogati Mostarska toplina ga skurila, sav se ogulio u roku 10 dana :icon_eek::icon_eek::icon_eek: Sad kad farbao auto poljepit ce njih tiba ljepkom za sajbe, prije ce uletit kurvi misa nego meni opet voda :icon_mad:

i on je za wc koristio, iako sam mu rekao da uzme crni sto je otporan na temperature, eno kod mene farovi oblijepljeni s njim, i sve drzi :)
skoda wc hahahaha :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

hvala raja ;)

sto se tice naslona za ruku, pa u planu je nekad, ali problem je oko njega u fobiji... nema "orginala", ima nesto, ali cijena paprena i tesko naci... trazio od vw, dok presvucem ili odem u neku vukojebinu po njega ne izadje me ispod 150marki... vicu" jos... univerzalne jok, ne stavlja se cajna na cehinju haha, ili kako treba ili nikako... jedino neki bas dobar kada bi nasao...

a silikon ev ga, nije bilo crnog, rekose ovaj "najbolji" od trenutnih na stanju, mrsko mi bilo trazit vise...
http://www.henkel.hr/cps/rde/xchg/henkel_hrc/hs.xsl/2527_HRC_HTML.htm

"pise" otporan na temperaturne razlike, vrucu vodu(pa vise zagrije vrela voda u kadi nego ljeti temp. hah) i to, valjda ce drzat :icon_rolleyes: i cuva od plijesni i gljivica :lol: :lol:

ma tko ih sisa, najgore je sto je stari dezen, "city" nikakav, nizasta... svijetlo, prnes odmah se isprlja... novi ce biti tamniji, kao sredina sjedista :icon_biggrin:

sada zivo me interesuje kako ce ispasti tapacirunzi, valjda se uklopi fino...
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

jos kad stignu farovi pa bit ces glavni cuner u svom selu:D
morat ces ici na photoshoot sa onim zenickim busevima, zajedno upalite daylight i laganice:D:cool::cool::cool:

moram te malo:icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Odlicno. :) Bas mi se svidjaju ti sicevi _:)
 
Početnik
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

ima skoda svoj orginalni,u mog dajdze na fabiji ima,jest da je ko kutija od cipela isti nista,ali je orginal
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

sjedišta extra izgled,fino nije ništa ofulano
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Limpi je napisao(la):
svijetlo, prnes odmah se isprlja... novi ce biti tamniji, kao sredina sjedista :icon_biggrin:

TI PRDIS U AUTU?! :icon_eek: izvini molim te,ali stane se sa strane,izadjes i pr'nes :p :lol::lol: xD

ajd salu na stranu,uzivo je dosta bolje,sve utegnuto,zategnuto,k'o orginal,fabrika,to mi se i svidja,nije rasklimano niti se primjeti da je naknadno radjeno :icon_biggrin:

'ocel ti farovi? :lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Nece, odustao sam od nabavke...'ko ce se vise bolan heklat sa Cesima :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

tibor987 je napisao(la):
Nece, odustao sam od nabavke...'ko ce se vise bolan heklat sa Cesima :icon_rolleyes:

tibore bolan s cijim se ti zivotom sad igras svojim ili limpijevim...poslje ove tvoje poruke jedan ce morat odapet,e sad dal od srcanog ili od neceg drugog ostaje da se vidi ovdje ili u crnoj hronici :D:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top