Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

nema limpija, jel' to to :icon_question: :icon_cry:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Limpi odapeo...

R.I.P mladom chuneru sto nedoceka farove od svog prevrtljivog brata chunera iz Mostara sto ga pokrade pa naruci gewinde...

Limpi, nek su ti laki lezeci i sve rupe na cesti, dabogda bolje vidio u raju nego na zemlji sa nesudjenim farovima


:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

a sta radite jadnom limpiju, gdje ce vam dusa :icon_rolleyes:

sve se nadam i cekam farovi dosli, a ovdje me i "otpisase", gotov, finito, the end :icon_eek:

tibore tuzit cu te JP. Vodovoda i kanalizacija za nanesenu dusevnu bol :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

al ti vadi mast, ja bi se naljutio na njega:D:p
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

Imas pravo, Limpi, od danas sam ljut na tebe :icon_mad: Dobro je Armin rekao, sto bi ja izdrzavao tvoje psihicko maltretiranje, pare zadrzavam za lijekova :icon_mad::lol:


Sta cu znam da sam dosadan, ali i meni je ovako bilo "krstenje" pa reko' da tradicija ne umre :D
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

extra su mu legla sedista,svaka cast....samo napred;)
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

;)


znaci tibore pon je onda dan D, joj udaril meteor u kamion sa posiljkom ili ga otmu vanzemaljci , aaaaa :icon_mad: :icon_eek:


a malo limpi bio lesinar, lip sa jedne astre sa foruma, dok su postavljali cuneri branik, jedan chuner je kljucao i skidao lip sa starog :D

181120111059.jpg


ljepilo, stipaljke, popravljen, pa vidjet mozel se kako upasovat a da fino izgleda na fobiji...

onda nasao u bingu, za nepovjerovat, kvalitetniju i finu, cak korisnu stvar... torbu, materijal slican kao i gepek sto je uradjen, ima veliki cicak dole i nazad, pregrade, lastike, sve se fino potrpa, a najvaznije ne leta po gepeku i nema nereda, uredno slozeno ostane, a kultura izgleda :cool:

181120111060.jpg


181120111062.jpg


181120111061.jpg



ps, ova traka za "otmice" sto erol kaze, ne sluzi mi za to, vec da lijepim svasta nesto :p
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

lešinar,samo suti i kida,prevrce onaj branik :lol:
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

to torbica što sam ti ja rekao da ima u bingu:icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

;) ;)


konacno, "naljutila" se fobia naprijed, doduse isti broj konja ostao, al konj sto vozi bolje vidi :icon_eek: :D

211120111064.jpg


211120111063.jpg
 
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... sjedista golf 6 "Jacky".... in progress

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: jel ovo fabia ili sta :cool: ekstra :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

kako je extra ispala ova fabija ... svaka cast sretno u nastavku. daj nam dnevne slike kako farovi stoje pozz!
 
Administrator
RE: Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... Devil Eyes

:cool:odlicno limpi :) napokon si ih docekao... sto prije nam daj dnevne slike;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top