e30 problem ,pomagajte

e30 problem ,pomagajte

Član
ja sam znao to sve skrsiti sto u zvonu bude...ni sarafi ne ostanu.....skines mjenjac i sve zavrsi na zemlji,metla,pometes i stavljaj novo :lol:
 
Član
ma zabij mu ako je lamela pukla,kupim novu ,majstoru 40-50KM nek postavi i goni....samo da nije sta vise....
 
Član
16ventila je napisao(la):
RS TURBO je napisao(la):
sjedi u auto i upali ga dodaj gas na 2-3000 RPM stisni kvacilo i ubaci u 1 brzinu i pusti kvacilo, ako auto jos uvijek bude na mijestu lamela ti je rika, kaput, kraj, fin, kako god hoces. Lamela kad se trosi ona ne pisti ne zvizdi i ne galami :) samo osjetis da polako autu fali ono njegovo :p jos ako si zesci vozac moze veoma brzo i lako stati ako je pri kraju bila :icon_rolleyes: A da si sta polomio kao sto kolega rece nebi ti ovdje postavljao pitanje zato sto bi ti ispod auta puklo kao bomba :) to znam po iskustvu kad je pucala zadnja poluosovina na BMW-u :)


ma dodavo sam ga svakako,hh,ma mozes i bez kvacila ubaciti u brzinu ,ne reaguje uopste....svih 5 brzina i rikverc...sve isto

opet jaran mi govori da se u diferencijalu moze nesto povuci od zorova pa ne hvata zupcanike i ne prenosi na gume... :S neznam sta da mu radim



pa daj jaranu neka ti sredi problem ;)



ah vidim da si skuzio d ocega je napokon hehe
 
Član
16ventila je napisao(la):
ma dodavo sam ga svakako,hh,ma mozes i bez kvacila ubaciti u brzinu ,ne reaguje uopste....svih 5 brzina i rikverc...sve isto

opet jaran mi govori da se u diferencijalu moze nesto povuci od zorova pa ne hvata zupcanike i ne prenosi na gume... :S neznam sta da mu radim




ova ti je za jarana :cool:

soup-nazi-1.jpg


Nego daj to sarafaj pa da masina bude u pogonu sto prije ;)
 
Član
-Suki- je napisao(la):
16ventila je napisao(la):
ma dodavo sam ga svakako,hh,ma mozes i bez kvacila ubaciti u brzinu ,ne reaguje uopste....svih 5 brzina i rikverc...sve isto

opet jaran mi govori da se u diferencijalu moze nesto povuci od zorova pa ne hvata zupcanike i ne prenosi na gume... :S neznam sta da mu radim




ova ti je za jarana :cool:

soup-nazi-1.jpg


Nego daj to sarafaj pa da masina bude u pogonu sto prije ;)









:cool:;) masina popravljena...
 
Član
problem je bio sljedeci... pukla lamela i potisna...zamijenjeno ,radi ko lampa...et da znate ako se nekom desi..:icon_confused::cool:
 
Član
ja sad ovo vidio,da je do diferencijala okretao bi ti se kardan...mada ti "zorovi" u diferencijalu mi nisu poznati,da je nazad prije bi bilo da je poluosovina izvrnuta...uglavnom,prosao si najjeftinije ;)jesi stavljao polovno il novo i koliko para?
 
Top