E fakat cu ga prodat za cenera

E fakat cu ga prodat za cenera

Član
Ljudi manite se suplje price MTR je upravu na 1.3 karburator nema nikakve Dijagnostike! Nije digijet!
@thema, pasa jesi pogledao filter od zraka? To zna uzrokovat taj problem koji si naveo, onda isto vakumi znaju zezat, a fala bogu toga ima za izvoza na tom motoru... P.S Daj malo bolje definisi to trzanje, kad pođe trzat, kad prestane, kad je vrcu trza ili kontra ?
 
sretno tebi da napravis auto a mi necemo vise pisat mi smo budale mi bubamo ustvari mi izmisljamo toplu vodu ja 5 godina auto vozim odrazavam i sad počeli udarat price za dijagbostike da nema haha pozz svima nema smisla pisat vidim koliko znate
 
Druze tvoj problem je nosac karburatora on ti strada od velike vibracije i propusta visak zraka pa zato nece hladan da radi i jako tesko pali. Zamijeni to i sve ce biti u redu;)
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Druze tvoj problem je nosac karburatora on ti strada od velike vibracije i propusta visak zraka pa zato nece hladan da radi i jako tesko pali. Zamijeni to i sve ce biti u redu;)
Nema logike ovo sto si napisao, ako je otisla guma na grani, onda nece nikako primat gas, a ne cas hoce, cas nece, i na leru mu se nekada gasi, poslije jake turaze vjerojatno obori obrtaje i ugasi se sto asocira da treba produvat diznu ili nastelovat karburator, te opet provjeriti vakume i ostalo... Njegov problem se ne moze rijesiti preko tipkovnice to je sigurno...
 
Član
dadao_style je napisao(la):
sretno tebi da napravis auto a mi necemo vise pisat mi smo budale mi bubamo ustvari mi izmisljamo toplu vodu ja 5 godina auto vozim odrazavam i sad počeli udarat price za dijagbostike da nema haha pozz svima nema smisla pisat vidim koliko znate

druze bas ispadosmo budale jbg,al nema veze,sutra ja slike nabacujem,ako kazu da nije dijagnostika onda smo ludi i ja i ti,a i onaj sto je to napravio
 
ArminM je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
sretno tebi da napravis auto a mi necemo vise pisat mi smo budale mi bubamo ustvari mi izmisljamo toplu vodu ja 5 godina auto vozim odrazavam i sad počeli udarat price za dijagbostike da nema haha pozz svima nema smisla pisat vidim koliko znate

druze bas ispadosmo budale jbg,al nema veze,sutra ja slike nabacujem,ako kazu da nije dijagnostika onda smo ludi i ja i ti,a i onaj sto je to napravio

ma druze svoj poso pomogo sam u dosta tema niko ni a kamoli hvala nemislim nikom nista lose al zato ubuduce sutim pa nek se svak sam za sebe snalazi najlakse je pametovat a nemoj ni slikad ispadas ti budala nek se sami uvjeravaju kome treba broj nek se javi na pm i idemo na dijagnostiku :) lijep pozdravw
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
sretno tebi da napravis auto a mi necemo vise pisat mi smo budale mi bubamo ustvari mi izmisljamo toplu vodu ja 5 godina auto vozim odrazavam i sad počeli udarat price za dijagbostike da nema haha pozz svima nema smisla pisat vidim koliko znate

druze bas ispadosmo budale jbg,al nema veze,sutra ja slike nabacujem,ako kazu da nije dijagnostika onda smo ludi i ja i ti,a i onaj sto je to napravio

ma druze svoj poso pomogo sam u dosta tema niko ni a kamoli hvala nemislim nikom nista lose al zato ubuduce sutim pa nek se svak sam za sebe snalazi najlakse je pametovat a nemoj ni slikad ispadas ti budala nek se sami uvjeravaju kome treba broj nek se javi na pm i idemo na dijagnostiku :) lijep pozdravw

upravu si,dobro kazes,sad kad bolje razmislim,bolje da se suti;););)
 
Član
dadao_style je napisao(la):
a pike ti si isto smješan nemoj pričat kad nemas pojma imo si dva auta u zivotu i tu nesto pricas isprljajte malo ruke pa onda pišote šta koje auto ima koje nema sramota za forum radi ovakvih svaki nas je dan sve manje i manje i ovo mi je puno što sam napiso bolje se ne mješat nego tu prepirat se kad niko nema pojma


hmmm prvo sam konto napisat post neki malo duzi al sam skonto da se ne isplati prepirat... jest eto ti sve znas i kolko ja auta imam i shta radim i jel prljam ruke ccc... bolje da si kakvu knjigu procito nego vodio racuna o mojim vozilima... al aajde nishta osobno nek vam je sa srecom s tim golfom nadam se da cete ga popravit al otidji kod normalnog majstora a ne da te neko kupa nekom wanabe dijagnostikom jer zna se sta je dijagnostika na vag vozilima a to na g2 ne postoji osim ako mehanicari ne koriste taj naziv za nesto deseto pa vas kupaju ko male bebe...

saughh
 
iiiii,jel ko covjeku rijesio problem??????
ja imam isti problem na renou 11 kod oca,pa nemogu od ovih svadja da upratim sve,nek administratori ovo lijepo pobrisu,i nek se vise ne svadja covjeku po temi....imate offtopik i rokajte....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sorry druze,izvinjavam se u njihovo ime....vidim da si dosta razocaran u vozilicu....dont worry,bit ce to,profiltriraj malo ove svadje ima izmedju njih pokoja dobra ideja za taj tvoj problem...pozdrav


Back to topic! !!!
 
Član
moj ti je savjet da izbacis taj 1.3 motor..oni se nisu nikako pokazali dzaba ces se nadavat para na te popravke ubaci ti seb 1.6 motor
manje ce i trosit isve ce bit bolje..ovaj naradzasti golf sto sam ga imao isto je bio 1.3 motor u njemu i imao sam iste probleme s njim kao i ti sa svojim..
cim sa ga prodao kupac je sebi ugradio drugi motor.;)
 
ljudi moji ajd da pomognemo cojku....ja sam vec napiso imo sam taj problem...i ja kad potjeram korsu malo jace pa pustim gas na semaforu stajem, kocim on se ugasi kad padnu obrtaji...isto tako gubio nekad dok vozim kad dam gas naglo...i naravno gasio se hladan dok je...moram konstantno bar malo gas drzat...poceo sa kablovima svjecicama filterima...na kraju skino karburator i ocistio cestito..uzrok bio ZACEPLJENA LER DIZNA...dobro gorivo na Dva Lava ocito...
a sto se dijagnostike tice....u danasnje vrijeme kad se kaze dijagnostika to se uglavnom misli na tu elktronsku dijagnostiku znaci skopcaj na kompjuter i ocitaj sto je slucaj sa novijim vozilima sa ECU...al po meni je dijagnostika znaci ustanovljavanje bilo kakvog kvara...dijagnoza...znaci bilo kakvo citanje parametara rada motora, provjera ugla paljenja, mjerenje kompresije motora, sve je to dijagnostika, ali ne ta elktronska da se skopca na komp i sve jednostavno..ako si bolestan i odes doktoru da ti dijagnozu (citaj dijagnostiku) jel i ti moras imat ECU da te pristeka na kompjuter? to je samo stvar kako ko kaze, a istina da se u novije vrijeme elktronska dijagnoza (comp-ECU) podrazumjeva pod dijagnostikom....ajd nadam se da sam vas pomirio malo a da ces ti popravit tog golfa...ako ne bude valjalo dacu ti ja 2 cenera za njega...:D
 
Član
evo da ja kazem svoje misljenje,,,sto se tice tog 1,3 motora,eto neko je vec spomenuo gumu koja dijeli karburator i granu karburatora,,u slucaju da ona ode u motor ulazi fals zrak,i svasta se desava,gasi se,trza,ne vuce,,vecinom se to desava kad se auto zagrije,jer tad guma pocne da "dise",,ali moze se desit da je fkt poderana i da stalno ulazi zrak,kod mene je bila slicna situcaija na jednom motoru,nisam nikako mogao da nadjem tu gumu,ima ih po radnjama svakakvih ali ne ta koja je meni pasala,na kraju mi je tokar napravio od aluminija,,puno bolje drzi karburator,dihtuje samo tako,i nikad vise nisam imao ni najmanji problem,sta vise i auto radi kako treba,,zato sam pitao rs turbo oko co2,da vidim bas kolika je kolicina ispusnih plinova,,,mozda je i kod tebe isti slucaj,provjerit ces to lako,skines poklopac sa karburatora,,i pokusaj da ga mices rukom,ali se mrda nesto se desilo,ili je popustila guma,pa je samo zavrnes,ili je sazrela za mijenjanja,moj ti je savjet da prvo to pogledas,,ne znam kakav ti je razvodnih,,imas li platinu????
 
Top