doboj-tuzla

doboj-tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
Može jedna usluga
Jel ima tko iz doboja ili gračanice tocnije oko mjesta "Brijesnica" da ce ici na street race u MO da mi moze pokupiti felge,uslugu plaćam
Mjesto se nalazi 10 min od Doboja na magistrali prema Tuzli,znam da ima tu neki vulkanizer,pa ako ima tko bio bih mu zahvalan:icon_smile:

vulkanizer "profesional" ; Brijesnica Mala
 
Član
Brijesnica Mala, Brijesnica Velika? :lol:
to je kod gracanice,gdje ima masa vulkanizera:D

nadam se da ces naci nekog, sretno:cool:
 
BHT Ovisnik
neznam ti,ja sam momka zvao,on mi rece mjesto brijesnica,10min od doboja prema tuzli,odmah uz magistralu,kaze tu ima vulkanizer kraj njega,mislim da je ovo njegov golf,uglavnom ja uzimam ove felge
slika-151-2009-07-1247520538-velika.jpg


pa et,ako ima tko,ako nista ide brzom postom
 
BHT Ovisnik
refresh :cool: bit ce kasnije jos jedan refresh pa ako se ne javi tko lock:icon_smile:
 
Član
Kao sto sam vec rekao ako ne bude previse opreme ponjece se to ti ej sve sto ti mogu reci
 
BHT Ovisnik
ma razumijem ja to,nego npr. da ne cekam 2 tjedna pa da covjek proda,da znam da netko bas moze odmah bi mu sutra poslao novac i adresu da ih pokupi
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ma razumijem ja to,nego npr. da ne cekam 2 tjedna pa da covjek proda,da znam da netko bas moze odmah bi mu sutra poslao novac i adresu da ih pokupi

Dolazi mi jaran na street race iz Gračanice... ako ga uhvatim online noćas vidjet ću sa njim ko ide i sl.. da vidim ima li kod njega mijesta da ti to poveze...
 
BHT Ovisnik
bio bih ti zahvalan:cool: uslugu placam naravno,pa et,do sutra,onda sutra ako nista ne bude zovem brzu postu,sacekao bih ja jos,al reci ce momak da ga zavlacim:icon_smile:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
bio bih ti zahvalan:cool: uslugu placam naravno,pa et,do sutra,onda sutra ako nista ne bude zovem brzu postu,sacekao bih ja jos,al reci ce momak da ga zavlacim:icon_smile:

Evo poslao sam mu poruku... čim odgovori javim ti... ako išao on sam onda sigurno ima mijesta... jedino ako mu išla djevojka i još neka sa njom, onda teško...

Uglavnom dom mi potvrdi, pa ti javim...
 
BHT Ovisnik
hvala ti puno,kad bi on to mogao preuzeti ja bih odmah otisao na postu i poslao mu novac za felge i kad dovede platio bih mu uslugu:cool: i eventualno tebi:D
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
hvala ti puno,kad bi on to mogao preuzeti ja bih odmah otisao na postu i poslao mu novac za felge i kad dovede platio bih mu uslugu:cool: i eventualno tebi:D

Ako ti ja dadnem plaćanje po nosu :)

Nema ga online, vjerojatno sutra u toku dana kad na poslu bude on... pa će pročitat poruku...

uglavnom javim ti u toku dana sutra čim mi se on javi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top