doboj-tuzla

doboj-tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
evo,dogovorio sam se covjekom,rekao je da moze da me čeka do 26-og,pa cu onda i ja sacekati da vidim hoce lise tko javiti,nije problem ni da netko ponese 2 felge,a netko drugi 2,plaćam obojici:cool:

i da vulkanizer se zove "profesional" ; Brijesnica Mala
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
evo,dogovorio sam se covjekom,rekao je da moze da me čeka do 26-og,pa cu onda i ja sacekati da vidim hoce lise tko javiti,nije problem ni da netko ponese 2 felge,a netko drugi 2,plaćam obojici:cool:

i da vulkanizer se zove "profesional" ; Brijesnica Mala



Haj daj mi na private sve podatke od tog lika... ili jednostavno broj mobitela da ga ovaj jaran nazove... i skontaj se da uplatiš tom liku, ovaj jaran će ti moj ponijet felge dole... ide s curom, ali ako falilo mijesta poslat će s drugim momkom svoje stvari... uglavnom kod nas ti je team ko država sve se može kad se hoće :)
 
Član
Momak će danas otići muhaem do ovog... nije prije mogao... pa ti javim u toku dana... tako da možeš uplatit čim ti javim... pa da on preuzme čim ovom pare legnu :)

Ako se šta promijenulo, imaš broj pa zovi...

pozz.
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ok,samo nek vidi jesu li krive ima li ostecenja

On je kod njega za nekih sahatak i pol, sad me je zvao... nemože prije... tako da ću te nazvat kad mi on javi kakvo je stanje... jesu s gumama ili samo felge ? da zna tačno zbog stanja guma i sl...

pozz.
 
BHT Ovisnik
eh,culi smo se,antrax me zvao,prezahvalam sam mu,felge ce pokupiti tako da moze lock:cool: hvala velika jos jednom,al uglavnom vidit cemo se u mostaru:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
eh,culi smo se,antrax me zvao,prezahvalam sam mu,felge ce pokupiti tako da moze lock:cool: hvala velika jos jednom,al uglavnom vidit cemo se u mostaru:cool:

Vidmo se... pivo i ćevapi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top