Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja ne znam,ako vam je to divljanje,šta tek onda ovaj radi.



Pogledati od 1:00
 
Poslednja izmena:
Super Moderator
Ne znam sta da kazem, iskreno nista strasno. Meni se ta cesta nikako ne svidja jer se bojim da me radar ne opali, al vozim 80-120 tom cestom i cesto me na toj brzini preleti neki krs.. Jednom sam vozio negdje 110 i preleti me golf 2, crni oblak za njim, sav se raspada sve visi s njega, skace po onoj cesti kako mu je dobar ovjes.. Ja kontam vidi ovog sto je spreman i ja za njim da vidim koliko bas ide i stignem ga na 150.. Znaci taj je daleko opasniji od ovog sto vozi 200+, jer su vjerovatno ko i kod mene dobre gume, dobre kocnice, ispravan auto itd.
 
Legend
Da dodam i ono sto je boki htio reci, posto ocigledno neki nisu upuceni pa ce reci opet kako ..
Ljudi, pravac, 2 trake, cesta dobra, podloga ravna, ako ides 240 i drzis volan pravo kakava je tu mudrolija ?
Poznavajuci doticnog (vozio je karting, profi vozac kamiona bla bla) sta moze da se desi pa da izgubi kontrolu, da pukne guma, sta ? Ako se to desi, letis i na 90 isto kao i na 240, da se razumijemo.. tako da strucnjaci skontajte sta pricate malo..

A upravo sam na to aludirao, opasniji su pocetnici sa autima starim preko 30 godina nego "mi trkaci" koji ulazemo svaki dinar u auto.
 
Član
Momak natrao auto par secundi na 220 i ovoliko se raspisalo?Cesta dobra,dobar pravac,auto snazno pa moze u kratkom periodu da razvije toliku brzinu,i sad on divlja????? Svi ga optuzivate i nesto glumatate,a svaki dan radite slicno...pff bem ti ovaj mentalitet
 
I tata bi sine da ima masinu :D, al' nemam. Treba izmijenit ime foruma, maket ovo tuning, ovdje vise nema izgleda niko ko je vozio vise od 60 km/h.
 
Mislio sam ozbiljno :)


Sta je sa autobanovima u Njemackoj i to su javni putevi, pa ljudi voze po 300 km/h?? Naravno takvo nesto je neprihvatljivo u drugim zemljama, jer je ljudima ispran mozak da je brzina glavni uzrok za sve teze nesrece. A Njemacka to i statisticki jako dobro negira. Al tamo ljudi za razliku od nas razmisljaju svojom glavom kad voze, a cuda li jednog, znaju i za sta sluzi retrovizor. A sto se mene licno tice, jeste blesavo jedan ovakav video staviti na youtube, posebno jer su i od prije poznate reakcije javnosti...

u tome i jeste stvar, zato sam i stavio ono "neuslovni put", jer put po kojem je ovaj vozio sigurno nema uslove da se njime vozi 240+ kmh.
ti autobahnovi u njemackoj su projektovani za takve brzine..
 
Član
Po meni ni prvi ni posljednji koji je vozio dosta preko ogranicenja na tom dijelu, prvi ja kad idem tom dionicom znam stisnut pooofino al najveca greska su snimci i postavljanje na net, ako vec snimas snimaj na svoj mob i pokazes kome hoces a ne ovako javno postavljat a portali jedva cekaju ovako sta da bi si podigli "klikanje", pogotovo source itd...
Sjetite se samo sta je AVAZ uradio, objavljivao i jos pojedini portali kad je Zan poginuo, trkac ovo ono skidali mu klipove sa yt a momak tada ni kriv ni duzan poginuo

A to ko kaze da ga nikad nije dignuo iznad 150 minimalmo a ima SPOSOBNO auto za to taj LAZE 100%, ovi od 60tak konjica i ne mogu pa ih razumijem ;)
I da, ovi sto se ibrete ovome itd i pojedinci sto osudzuju mogli bi onda malo nedjeljom smanjiti dozivljaje a ne ovde prosipat pamet a na cesti isti ko i svi mi "ostali"...
 
a ovo sto si ti citirao moj odg na komentar od bokivr6 i tebi srecno sa tim misljenjem da si nesta vise od obicnog smrtnika za volanom jer nikad ne znas sta se moze desiti.
Sudbina je sudbina, ona je određena , samo je ne trebaš izazivati... Ja što kažem obični smrtnici , mislim na to da su to ljudi kojima su automobili samo prevozna sredstva i kojih zaboli ona stvar šta je i kako je .. Dok ja volim svoje auto, i svaku marku ulažem u njega, bitan mi je svaki detalj na njemu... U tome je razlika druže moj :)
 
Ljudi, stvarno pretjerujete sa ovim komentarima... Ništa nije rizikovao, nikog' nije mogao ubiti ... Koliko vidim sve komentarišu ljudi koji nikada nisu prošli ovim putem...
Trebaju se kazniti pravi divljaci što po gradu divljaju , voze slalome između auta , takmiče se kroz crveno na semaforu ko će prije proći .. Oni ugrožavaju saobraćaj , a ne mi koji volimo da izduvamo auta i sebe na ovakvoj relaciji puta , gdje nema žive duše ... A to da se treba ići na piste neke , staze .. Koje staze ??? hahha smiješno pravo ...
Ovakve snimke treba iskoristiti kao argument da se napravi staza, da se omladina i oni koji su željni brzine mogu izduvati , ispuniti svoju potrebu za brzinom ...
Ali pošto kod nas to ne može proći, ništa ne fali da se malo na ovim relacijama ponekad stisne gas ... A šta se sve dešava po gradu, murija zna i ništa se ne dešava , a 10 puta se više rizikuje život pješaka, vozača , ma svih živih bića koji su pored ulica i na ulicama ... To je pravi problem ljudi moji , ovo nije ništa strašno i toliko vrijedno da se rasprava vodi ...
Jedini problem je ovdje OBJAVLJIVANJE videa na internetu i to je to ...
 
Član
Ko od vas "savjesnih" ima bar 200KS pod haubom? Ko ima, zna da ne moze voziti po ogranicenju nigdje. Vecina vas vozi konzerve sto ne mogu ni 150 u vakuumu razviti i pametujete. Sjedite nekad u "auto", provozajte se i onda komentarisite.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
 
Legend
Ne znam sta da kazem, iskreno nista strasno. Meni se ta cesta nikako ne svidja jer se bojim da me radar ne opali, al vozim 80-120 tom cestom i cesto me na toj brzini preleti neki krs.. Jednom sam vozio negdje 110 i preleti me golf 2, crni oblak za njim, sav se raspada sve visi s njega, skace po onoj cesti kako mu je dobar ovjes.. Ja kontam vidi ovog sto je spreman i ja za njim da vidim koliko bas ide i stignem ga na 150.. Znaci taj je daleko opasniji od ovog sto vozi 200+, jer su vjerovatno ko i kod mene dobre gume, dobre kocnice, ispravan auto itd.

I ONDA JA U CETVRTU PRESALTAM... :p

hahahahahaha... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top