Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Divljanje na relaciji Ilidža – Blažuj (240+ km/h)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po ovim incijalima Dz. K. mislim da ga zna pola raje sa foruma, bar ovih iz Sarajeva.

On super vozi, 240 nije nikakva frka kad zna sta radi :)
da je michael schumaher, ni on ne bi znao sta radi na javnom putu pri 240kmh, gdje ima ostalih ucesnika u saobracaju, gdje ima zivotinja, neravan i neuslovan put....
 
Član
voze i drugi i brze i sporije pa se ne dize prasina, nije mi samo jasno zasto je stavio na fb video, mogao je pretpostaviti sta ce se desit. Ne mogu reci da opravdavam ili ne, znam da je mene presretac digao na 206km/h tako da ja nisam kompetentan da osudjem ili nesto serem. Cinjenica je da bi mi svi, ili bar velika vecina vozili isto ili priblizno isto kada bismo imali ovakav auto, cestu i slicno. Ne vjerujem da postoji iko koga ne povuce da se izlufta na autoputu. Sranje se desi i na 60km/h, tako da...
 
Član
jeste carica mama u ovog M.S. vidis ti jest to ona tunirala :D
neka ih malo dali dusi oduska, kod nas ionako nema staze, samo treba to cuvati a ne objavljivati, bar ima s cim i zna kako :)
 
Sad svi vi vozite kao bubice i nikada niste vozili brzo.... Daj ba, bez previše pravljenja da ste svi fini vozači .... Kao da vi na brzoj cesti vozite 80-90 km/h... ccc
I treba da daje pun gas na ovakvim putevima, i u ovo vrijeme noći, kada nema nikoga na ulici , a ako udari u životinju njemu o glavu ide, ne nama...
Samo nije trebao da objavljuje snimak...
 
Član
Oprostite mi , ali svako pronalazenje argumenata za ovakvo ponašanje je ravno idiotizmu. Ne razumijem kako neko ovo može pravdati? Mislim ako je ovo forum možemo raspravljati možda ja griješim jer čitam da se po toj cesti komotno može voziti 240 pa onda vi nemojte pricati o stanju nasih cesta , čim pravimo ceste za 240 :)
Ovim putem bi da čestitam dečku na postignutoj brzini mislim stvarno je kralj .Da ne bude da sam finjak ja sam vozio i 260 autoput nisam snimao bilo je to idiotski od mene al eto,,, molim vas pohvalite mene i moj top speed :)
 
Član
druze jesi ovo ozbiljno mislio ili sarkazam?
Mislio sam ozbiljno :)

da je michael schumaher, ni on ne bi znao sta radi na javnom putu pri 240kmh, gdje ima ostalih ucesnika u saobracaju, gdje ima zivotinja, neravan i neuslovan put....
Sta je sa autobanovima u Njemackoj i to su javni putevi, pa ljudi voze po 300 km/h?? Naravno takvo nesto je neprihvatljivo u drugim zemljama, jer je ljudima ispran mozak da je brzina glavni uzrok za sve teze nesrece. A Njemacka to i statisticki jako dobro negira. Al tamo ljudi za razliku od nas razmisljaju svojom glavom kad voze, a cuda li jednog, znaju i za sta sluzi retrovizor. A sto se mene licno tice, jeste blesavo jedan ovakav video staviti na youtube, posebno jer su i od prije poznate reakcije javnosti...
 
Član
bio sam u njemackoj tako da ti mogu reci da vecina vozaca vozi do 150 a preko rjetko ko prodje, sto se tice voznje po bosni 200+ je smjesno pricati a jos govoriti kako je neko dobar vozac pa eto on moze da vozi koliko hoce ja nemam komentar. sto se mene tice meni ne smeta vozim i ja uvjek za kazne neke, al cuj on je super vozac pa nije frka za njega.... ja znam 10 ljudi koji pravo dobro veoze al svaki put kad ga vidim da manita sa autom nije mi svejedno jer ima jos dosta stvari koji se mogu desiti nevezano kakav je o vozac.
 
Član
bio sam u njemackoj tako da ti mogu reci da vecina vozaca vozi do 150 a preko rjetko ko prodje, sto se tice voznje po bosni 200+ je smjesno pricati a jos govoriti kako je neko dobar vozac pa eto on moze da vozi koliko hoce ja nemam komentar. sto se mene tice meni ne smeta vozim i ja uvjek za kazne neke, al cuj on je super vozac pa nije frka za njega.... ja znam 10 ljudi koji pravo dobro veoze al svaki put kad ga vidim da manita sa autom nije mi svejedno jer ima jos dosta stvari koji se mogu desiti nevezano kakav je o vozac.

Znam da vecina u Njemackoj vozi 150-ak i to mi je ok, i ja sam dosta vremena tamo vozio tom slicnom brzinom, prije svega zbog potrosnje goriva, a i drugi je razlog da za maksimalnu brzinu moras imati pravo finu koncentraciju, bar ako je upitanju auto koji ide 200+ km/h, tako je mnogo opustenije voziti nekom "normalnijom" brzinom, posebno ako je pun auto i vozis vec satima. Al opet je lijepo i da mozes voziti koliko hoces kad pozelis, a dobro je da i drugi ucesnici u saobracaju znaju da im moze naletiti neko sa 300 km/h pa te ocekuju. A kad znaju da mogu zaginut ako se prestroje bez gledanja u retrovizore, onda i paze kada to rade. I posto svi znaju sta rade, sve je ok.
 
bio sam u njemackoj tako da ti mogu reci da vecina vozaca vozi do 150 a preko rjetko ko prodje, sto se tice voznje po bosni 200+ je smjesno pricati a jos govoriti kako je neko dobar vozac pa eto on moze da vozi koliko hoce ja nemam komentar. sto se mene tice meni ne smeta vozim i ja uvjek za kazne neke, al cuj on je super vozac pa nije frka za njega.... ja znam 10 ljudi koji pravo dobro veoze al svaki put kad ga vidim da manita sa autom nije mi svejedno jer ima jos dosta stvari koji se mogu desiti nevezano kakav je o vozac.
Ta ''većina vozača'' nismo mi koji volimo auta sigurno... To su normalni smrtnici kojima ništa ne znači brzina i auto.. A sa nama je drugačije... Meni lično je zadovoljstvo sjesti i dati pun gas na brzoj cesti / autoputu , kada nema nikoga naravno ... A ovo uopšte nije bilo divljanje , ja ne znam gdje si ti vidio da on divlja i ugrožava nekoga ovdje ??
Momak je dao pun gas na pravcu, kada nema nikoga na ulici.. Tako i treba , isto bi' uradio da imam ovakvo auto ...
 
Član
ja nisam ni rekao da on divlja niti sam ja pokrenuo ovu temu. sto se mene tice boli me k moze voziti 300 jebe mi se. meni je smjesno samo to da je ovaj napisao on je dobar vozac pa moze kako hoce.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top