Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

pioneer_09 je napisao(la):
danas erol, haris, samir kafa i u shoping:lol:

hej DOĐI OVAMOOO:lol::lol:

:lol: ja ne znam sto je vama to toliko bilo, meni svejedno, sta ocekivat od starke, jos neka prosta i bezobrazna :icon_biggrin:
 
Administrator
erol_brcak je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
danas erol, haris, samir kafa i u shoping:lol:

hej DOĐI OVAMOOO:lol::lol:

:lol: ja ne znam sto je vama to toliko bilo, meni svejedno, sta ocekivat od starke, jos neka prosta i bezobrazna :icon_biggrin:

meni je smijesno:lol: a haris bi je istukao rolnom folije:lol:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ahaa,vidim sinoc se voza dok sam bio u kafani:D sad nezz jel shelby il neka slicna astra,vidio je par puta,vidim ada mi je astra pravo poznata,kako limpi rece sjetih se:icon_smile:

gdje i kad? :D
ima jos jedna slicna mojoj,za nijansu svijetlija te nema spojlera...(astrina bivsa pila)

da se i ja stupasim,upratih Limpijevu ljutu masinu parkiranu u krugu bolnice,mo'š ti na R :p
ondaaaa,struja u njegovom kraju...bolesno reži fordilak sa loncicem :p
iiii...astra zadnja dva dana na bulevaru,na istom mjestu...
te,jucer se vozio iza metalmira od tetova do centra,kako ono preskoci golfa duju :lol:
i nasao se sa clanom G@GY,momak raja do jaja :D
p.s. i stupara sam upratio par puta,daj brate stavi smd nazad na tablice,mojne cuniranja sa zelenim sijalicama :p
 
Član
danas na vjetrenicama skodilak sa ksenonima, lafo cuner, ja blicam i blicam, kad vidim nije stupar vec stari mu :D

metalmir dosao valjda sa godisnjeg mora, kulira mahalom mi, gore dole, pa opet dole gore :icon_biggrin:

a shelby pa naravno skodilak ide samo na R(ezervisana) mjesta, nece ni on svugdje, Vip :p haha samo uvijek proklinjem onu eskadrilu gore na internom, sto se hrane bolnickom hranom, posere auto, lak samo sto ne progori :icon_mad: hemikalije zeznute neke izbacuju :D
 
Član
Veceras Lover oko 19:20h kod T.Elektrane prelazi preko pruge,
i crveni punto (hauba crna i krov, jell se momak zove haso? ) od kreke do siporexa iza mene i onda obidje 3-4 auta i ode:lol::lol:

Adams Gay svaki dan standard;)
 
Član
Got2b je napisao(la):
Veceras Lover oko 19:20h kod T.Elektrane prelazi preko pruge,
i crveni punto (hauba crna i krov, jell se momak zove haso? ) od kreke do siporexa iza mene i onda obidje 3-4 auta i ode:lol::lol:

Adams Gay svaki dan standard;)

nebi reko da sam ja, kod mene je samo hauba crna (carbon), al ima neki crveni punto prepiso haubu od mene :) al on je 1.2 :cool:
 
Top